PAŞAYEVA; “BU BİR SOYKIRIMDIR”

22.2.2017 20:44:44

Azerbaycan Milletvekili Ganire Paşayeva Azerbaycan-Karabağ Parkı’nın açılışı için Bolu’ya geldi. Açılış töreni öncesi Karaçayır Nikah Salonu’nda bir konferans veren Paşayeva, Hocalı Katliamı’na ilişkin konuştu.

MİNİK ZEYNEP ELİF YARDIM BEKLİYOR

Sümer Mahallesi’nde yaşayan Sarımsakçı ailesinin küçük kızı Zeynep Elif Sarımsakçı, yaşadığı böbrek hastalığının tedavisi için yardım bekliyor.

DİŞLERİ DE KAHRAMAN, KENDİLERİ DE…

Onların dişleri de kahraman, kendileri de. Çünkü onlar hiç korkmadan diş hekimi koltuğuna oturdular ve hiç ağlamadan dişlerini kontrol ettirdiler.

YAPILANDIRMANIN DETAYLARI BELLİ OLDU

Söz konusu tebliğ ile Emekli Sandığı Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun ile Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanuna eklenen geçici ikinci maddenin uygulanmasına dair usul ve esaslar belirlendi.

PARTİLER ‘HAYIR’DA BİRLEŞİYOR…

Anayasa değişikliğine karşı sandıkta ‘Hayır’ diyecek olan partiler birleşmeye başladı.

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ DE ‘HAYIR’ DİYOR!...

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Bolu Temsilciliği’nden yapılan açıklama ile ülkenin Anayasa değişikliği adı altında yeni bir oldu-bitti ile karşı karşıya bırakıldığı belirtildi.

BOLU’DA KAÇ KİŞİ OY KULLANACAK?

16 Nisan 2017 tarihinde gerçekleştirilecek olan Referandum süreci hızla işliyor. YSK, bu kapsamda seçmen listelerini akıya çıkardı. 26 Şubat pazar gününe kadar askıda kalacak olan seçmen listelerine göre Bolu’da 221 Bin 84 kişi referandumda oy kullanacak.

ÜLKÜCÜ HAREKETİN SON ŞEHİDİ ANILDI

Ege Üniversitesi’nde PKK sempatizanı öğrencilerin 20 Şubat 2015 tarihinde şehit ettiği Ülkü Ocakları Ege Üniversitesi sorumlusu Fırat Yılmaz Çakıroğlu, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenle anıldı.

TASARRUF ŞAMPİYONU İLLER AÇIKLANDI

BDDK verilerine göre, geçen yıl kişi başına düşen tasarruf mevduatını artıran şehirler belli oldu.

ARI YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ’NDEN KONFERANS

Bolu İli Arı Yetiştiriciliği Birliği 2017 yılı eğitim faaliyetleri kapsamında 21 Şubat Salı günü Kültür Sitesi’nde bir konferans düzenleyecek.