KAN DEĞİŞİMİ OLACAK

19.4.2017 19:23:36

Ankara’da, partisinin İl Başkanları toplantısına katılan AK Parti Bolu İl Başkanı Doğanay, AK Parti’nin kongre sürecine girdiğini belirtti. Bu yıl içinde Bolu’da il ve ilçe teşkilatlarındaki kongre sürecini tamamlayacaklarını söyleyen Doğanay, partide kan değişikliği olacağının işaretini verdi.

SİYASİLERİN SANDIKLARINDAN NE ÇIKTI?

Referandum sürecinin başladığı 16 Şubat’tan sonra yaklaşık 2 ay boyunca ‘Evet’ ve ‘Hayır’ kampanyası yürüten siyasiler de o gün sandığa gidip tercihlerini yaptı. Ancak vatandaşlarla birlikte bağlı bulundukları sandıklara tercihlerini atan siyasilerin sandıklarından ilginç sonuçların çıktığı görüldü.

ERCOŞKUN TEŞEKKÜR TURLARINA BAŞLADI

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Anayasa değişikliğinin kabul edildiği referandum sonrası teşekkür turlarına başladı.

“GÜN GÜÇLÜ VE YENİ TÜRKİYE İÇİN ÜRETME GÜNÜDÜR”

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Anayasa değişikliği halk oylaması ile ilgili yayınladığı mesajda “Türkiye seçimini yaptı, önümüzde yepyeni bir dönem, yepyeni bir Türkiye var. Şimdi gün güçlü Türkiye için çalışma ve üretme günüdür” dedi.

BİR GECE HEM EVİ YANDI HEM VURULDU

Semerkant Mahallesi'nde meydana gelen yangında iki katlı ahşap ev tamamen yandı. Fatma Coşkun'a ait olduğu tespit edilen evde kiracı olarak oturan Hamza Arslan ayağından vurulmuş halde yanan evin yanına geldi.

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ AÇILDI

İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği hizmete açıldı.

ŞÜKRAN GÜNLERİ’NE STANT BAŞVURULARI BAŞLIYOR

Bu yıl 28’incisi düzenlenecek olan İzzet Baysal Şükran Günleri’nde açılacak olan stantlar için başvurular başlıyor. Stant almak isteyen sivil toplum kuruluşları, meslek kuruluşları ve okulların 25 Nisan 2017 tarihine kadar Kent Konseyi Sekretaryasına dilekçe ile müracaat etmeleri gerekiyor.

BOLUSPOR İZMİR’DE 3 PUAN ARIYOR

Boluspor, TFF 1’inci liginin 28’inci haftasında deplasmanda oynayacağı Altınordu karşılaşmasının hazırlıklarını tamamlayıp, İzmir’de kampa girdi.

REFERANDUM SONUCU HAVAİ FİŞEKLERLE KUTLANDI

Referandumda sandıktan çıkan evet tercihlerinin üstünlüğü, ak partililer tarafından bolu’da havai fişeklerle kutlandı.