TAPU HARÇLARINDA İNDİRİM

23.3.2017 20:45:56

Tapu işlemleri üzerinden binde 20 oranında alınan tapu harcı, konut ve işyerleri için 30 Eylül'e kadar binde 15 olarak uygulanacak.

AK PARTİLİLER HUZUREVİ’Nİ ZİYARET ETTİ

AK Partililer Yaşlılar Haftası’nda Sümer’de bulunan İzzet Baysal Vakıf Huzurevi’ni ziyaret etti.

"CUMHURBAŞKANINA DİKTATÖR DEMEK MİLLETE SAYGISIZLIKTIR"

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, 18 maddeden oluşan Anayasa değişikliğini ve değişikliğin beraberinde getireceği Cumhurbaşkanlığı Sistemi'ni anlatmak üzere, Yukarı Karaköy Mahallesi'ni ziyaret etti.

300 FİDAN TOPRAKLA BULUŞTU

Orman Haftası nedeniyle, Alıçören Köyü’nde 300 adet mavi ladin ve sedir türlerinde fidan toprakla buluşturuldu.

BOLU’DA NEVRUZ BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

Bolu Belediyesi ve TÜRKSOY işbirliği ile hazırlanan etkinliklerle Nevruz Bayramı coşkuyla kutladı.

KAÇAK İÇKİ VE SİGARAYA GEÇİT YOK

Bolu Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından kent merkezinde E.D. idaresindeki 61 BD 806 plakalı lüks minibüs durduruldu.

FRENİ BOŞALAN VİDANJÖR KÖPRÜDEN UÇTU

Düzce’nin Gümüşova ilçesi D-100 karayolu üzerinde bulunan üst geçitte iddiaya göre freni boşalan vidanjör aşağı uçtu. Kazada şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı.

HEM TEDAVİ OLUYORLAR HEM ÜRETİYORLAR

Toplum Ruh Sağlığı Merkezi üyeleri Halk Eğitim Merkezi öğreticileri eşliğinde üretmiş oldukları rehabilitasyon çalışmalarını sergilemeye hazırlanıyor.

SU KABAĞINDAN SANAT ESERİNE…

Seneler önce, hamam tası, su matarası olarak kullanılan su kabakları, Bolu’da esnaflık yapan Tolgahan Gülses’in elinde sanat eserine dönüşüyor.

EMEKLİ İKRAMİYELERİ ÖDENMEYE BAŞLANDI

Sosyal Güvenlik Kurumu, 8 Ocak 2017 tarihinde ilgili kanununda yapılan değişiklikle 7 Ocak 2015 tarihinden önce aylık bağlanan memurlara 30 yılın üzerindeki hizmetleri karşılığında da emekli ikramiyesi ödenmesinin önünün açıldığını duyurdu.