Alpagut Mahallesi muhtarlığında düzenlenen Hazır Giyim ve Deri Aksesuarları Sergisi, görkemli bir açılış töreniyle kapılarını ziyaretçilere açtı. Çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirilen etkinlik, sektörün önemli isimlerini ve meraklılarını bir araya getirdi.

Sergide, kursiyerlerin el emeğiyle yaptığı ürünler büyük beğeni topladı. Moda ve deri aksesuar meraklılarını bir araya getiren etkinlikte, hazır giyimden deri çantalara, ayakkabılardan kemerlere kadar geniş bir ürün yelpazesi ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Yüksek kaliteli ve özgün tasarımların bulunduğu stantlar, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

“Kursiyer arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum”

ATATÜRK’ÜN BOLU’YA GELİŞİNİN 90’INCI YILI KUTLANDI ATATÜRK’ÜN BOLU’YA GELİŞİNİN 90’INCI YILI KUTLANDI

Alpagut Mahallesi Muhtarı Sema Bostancı, serginin açılışıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Alpagut mahallesinde kursiyer olmak gerçekten çok zor. Çünkü çok zor şartlarda bu eğitimi gördüler. Bizim köy konağımızda soba yanar, odun da kesilir, kömür de doldurulur. Öyle olmasına rağmen tüm arkadaşlarımız büyük fedakârlıklarla bu eserleri ortaya çıkardılar. Kursiyer arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.”

Sergide, hazır giyimden deri çantalara, ayakkabılardan kemerlere kadar geniş bir ürün yelpazesi ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Yüksek kaliteli ve özgün tasarımların sergilendiği stantlar, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Yüksek kaliteli ve özgün tasarımların bulunduğu stantlar, moda tutkunlarının beğenisini topladı.

Editör: Servet Tayfun