Bolu,

bolu gündem,

bolu son dakika haberler,

bolu haberleri,

bolu haberler,

bolu haber,

bolu son dakika,

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart'ta yapılacak mahalli idareler seçimi için partisinin Bolu Belediye Başkan Adayının Muhammed Emin Demirkol olduğunu resmi olarak tanıttı.

AK Parti’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da bulunan ATO Kongre Merkezi'nde organize edilen AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı ile partisinin 17’si büyükşehir 48 ilin belediye başkan adayını tek tek açıkladı.

“SEÇİM SANDIKTAN ÖNCE SAHADA KAZANILIR” dakika 50 sn… 

Adayların tanıtımı öncesi teşkilatlara seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan 31 Mart Yerel seçimleri üzerinden de mesajlar verdi

“Şimdi 18. kez milletimizin huzuruna çıkma hazırlığı ve heyecanı içindeyiz.Seçim sandıktan önce sahada kazanılır. Sahada kazanmadan önce de gönüllerde kazanmadır. Bundan önce böyle kazandık. Sandık sadece tescili oldu. En çok biz çalıştık, emek verdik. Sahayı her zaman biz domine ettik. Vatandaşa oy yoksa hizmette yok diyen edebsizlerden asla olmadık. Bize kibir, gururlanmak yakışmaz. Biz tevazu ehliyiz. Mevlana'nın dediği gibi. Toprak gibi olacağız.

Erdoğan, ayrım yapılmadan herkesin kapısının çalınması gerektiğini de vurguladı.

Bu seçimlerde de yine aynı usülle çalışacağız. Önümüzdeki, 73 gün boyunca dinlenmeden çalışacak ve kimseyi dışlamayacaksınız. Hiç kimse, şahsımız dahil hiç kimseye, 'tıpış tıpış oy vermek' zorunda değil. Biz, ayrım yapmadan insanımızı 'velinimet görerek' kapısını çalmak zorundayız.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının sonunda adayları alfebetik sırayla tek tek sahbeye çağırarak  ilan etti. Uzun süredir kamuoyunda merakla beklenen AK Parti Bolu Belediye başkan adayı ise Muhammed Emin Demirkol oldu. Erdoğan’ın Demirkol ile sahnede uzun uzun sohbeti ise dikkat çekti.

Aday Tanıtım toplantısına, AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol’un yanı sıra AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek,  AK Parti İl Başkanı Suat Güner, AK Parti Bolu İl Kadın Kolları Başkanı Hicran Çağalı ile AK Parti Merkez İlçe Başkanı Engin Alemdar da katıldı.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN