Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge Birimi koordinesinde eğitimde üreten ve projelerini paylaşmak isteyen öğretmenlerin bir araya gelmelerini sağlamak amacıyla bu yıl ikincisi düzenlenen ''Bolu Eğitim Festivali'' gerçekleştirildi.

MÜDÜR KARA’DAN YKS 2024 SINAV ANALİZİ MÜDÜR KARA’DAN YKS 2024 SINAV ANALİZİ

Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonundaki Programa; Vali Erkan Kılıç, İl Müdürü Dr. Cemil Sarıcı, idareciler ve öğretmenler katıldı.

Bolu'da düzenlenen "Eğitim Şenliği"nde, öğretmenler daha kolay öğrenme ve teknolojik gelişmelerin eğitimde kullanılması gibi konularda hazırladıkları projeleri tanıttı.

Salon programı, öğretmenlerin örnek eğitim öğretim uygulamaları sunumları, öğrenciler tarafından hazırlanan müzik dinletisi ve halk oyunları gösterisi ile devam etti.

Salon programı sonrası, fuaye alanında okulöncesi eğitim kademesinden liseye kadar okullar tarafından hazırlanan 37 eğitim öğretim uygulamalarının sunulduğu sergi eğitim camiası tarafından büyük beğeni topladı.

Akabinde öğretmenlerin katılımları ile eğitim kademelerine göre ''Proje Paylaşım Oturumları'' toplantı salonlarında yapıldı.

Bolu Valisi Erkan Kılıç, programda emeği geçen herkesi tebrik ederek başarılar diledi.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN