Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı İlhan Durak, Kurban Bayramı sebebiyle MHP İl Başkanlığı önünde düzenlenen bayramlaşma programına ev sahipliği yaptı.

100 YILLIK “DEVA OYUNUNU” KÖYÜN GENÇLERİ SÜRDÜRÜYOR 100 YILLIK “DEVA OYUNUNU” KÖYÜN GENÇLERİ SÜRDÜRÜYOR

Kurban Bayramı dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu İl Başkanlığı ile Ülkü Ocakları İl Başkanlığı önünde bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. İl başkanlığında bir araya gelen partililer, bayram coşkusunu birlikte yaşadı.

“BAYRAMLAR PAYLAŞMANIN ARTTIĞI ZAMANLARDIR”

programda konuşan MHP Bolu İl Başkanı İlhan Durak partililerin bayramlarını kutladı, bayramların önemine vurgu yaptı.

“Milliyetçi Hareket Partisi'nin kıymetli yöneticileri Ülkü Ocakları'nın yiğit Bozkurtları, Ülküdaşlarımız bu davaya gönül vermiş, ömür vermiş çok değerli, kıymetli hanımefendiler, beyefendiler, öncelikle herkese hoş geldiniz diyorum. Bayramları paylaşmanın,  birlik ve beraberlik içerisinde olmanın,  muhabbetin arttığı zamanlardır. Cenabı Allah her daim bize nasip ediyor.  Üç hilalin altında, Milliyetçi Ülkücü Hareketin, karargahı olan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığında buluşmayı nasip ediyor.”

“ALLAH BİZLERE ÜÇ HİLALİN ALTINDA BULUŞMAYI NASİP ETSİN”

Durak, milliyetçi ülkücü hareketin üç hilalin altında her daim bir arada olması temennisinde de bulundu.

“BİR ARADA OLMANIN ONURU VE GURURU İÇERİSİNDEYİZ”

MHP Bolu milletvekili İsmail Akgül, tüm teşkilat mensuplarıyla bir arada bayram coşkusu yaşadıklarına işaret etti.

“Tüm vatandaşlarımızın Bolulu hemşehrilerimizin bayramını tebrik ediyorum. İl başkanımız başta olmak üzere, ilçe başkanlarımız, kadın kollarımız, ülkü ocaklarımız, sendikalarımız geçen bayramda aday olarak çıktığımız bu yolda bugün milletvekili olarak Bolu'muzun caddelerinde teşkilatlarımızla bir arada olmanın onuru ve gururu içerisindeyiz. Kalabalığı da gördük ilerleyen süreçte bu başarıların daha fazla devam edeceği, önümüzdeki süreçte yerel seçimlerde de bu zaferimizi belediyeyle taçlandıracağımızı umut ediyorum.” İfadelerini kullandı.

“BURADAKİ GURUR TABLOMUZ KELİMELERLE ANLATILAMAZ” 

Milliyetçi hareket partisi ve ülkü ocaklarının her bir ferdine teşekkür etmeyide ihmal etmeyen milletvekili Akgül, “GURUR TABLOMUZ KELİMELERLE ANLATILAMAZ” dedi.

TOPLU FOTOĞRAF ÇEKİLDİ

MHP Milletvekili İsmail Akgül, MHP İl Başkanı İlhan Durak, parti ilçe başkanları, yöneticiler ve partililerin sohbetler edip birbirlerinin bayramını tebrik ettiği bayramlaşma hilal oluşturularak çekilen toplu fotoğrafın ardından sona erdi.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN