Bolu İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi gören 7 yaşındaki Muhammed Orhan Nadul, kendisiyle ilgilenen Ebe Nuray Bakır’a minik kalbiyle büyük bir sevgi gösterisine bulundu.

İdrar yanması şikayetiyle Bolu İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne annesi ile birlikte giden 7 yaşındaki Muhammed Orhan Nadul’la triyaj alanında Ebe Nuray Bakır ilgilendi.

Kendisiyle yakından ilgilenen ebeye sevgisini göstermek için hastane bahçesinde kozalaklar toplayıp kalp simgesi yapıp üzerinde de çiçekler konduran Muhammed’in jesti ise herkesi duygulandırdı.

ALPAGUT MAHALLESİ'NDE HAZIR GİYİM VE DERİ AKSESUARLARI SERGİSİ AÇILDI ALPAGUT MAHALLESİ'NDE HAZIR GİYİM VE DERİ AKSESUARLARI SERGİSİ AÇILDI

Hazırladığı sürpriz için Muhammed, Nuray Bakır’ın elinden tutarak gözlerini kapattı ve onu kozalaklardan yaptığı kalbin yanına götürdü. Gözlerini açan Ebe Nuray Bakır, karşısında gördüğü bu zarif jest karşısında duygulanarak mutluluğunu gizleyemedi.

Yaşadıklarını heyecanlı ve büyük bir sevinç içerisinde anlatan Muhammed Orhan Nadul, “Bunu annemle düşündüm. Bir sürü kozalak topladık. Annem de yardım etti. O sırada hemen kozalakları böyle dizdik. Sonra kalp şekli yaptık. Güzel gözüksün diye de ortasına güller koyduk” dedi.

“GÖRÜNCE GÖZLERİNE İNANAMADI”

Bakır’ın kendisine güzel davrandığı için böyle bir sürpriz yapmak istediğini belirten Nadul, “Hemşire hanıma yaptım ben bu sürprizi. Onun gözlerini kapatarak buraya getirdim. Gözlerini açınca o da fotoğraf çekmek istedi. Hemşire hanım bana çok güzel davrandığı için bende ona böyle bir sürpriz hazırladım. Bunları görünce gözlerine inanamadı” şeklinde konuştu.

“SÜRPRİZ KARŞISINDA ÇOK MUTLU OLDUM”

Muhammed’in bu anlamlı sürprizinden dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren 26 yıllık Ebe Nuray Bakır, “Nöbetçiydim, Muhammed geldi ilk girişte konuştuk, sohbet ettik. Bir süre sonra tekrar geldi. Senin için güzel bir sürprizim var diyerek elimden tuttu gözlerimi de kapattırdı bahçeye kadar getirdi. Hazırladığı sürpriz karşında çok mutlu oldum” ifadelerini kullandı. 

Editör: Ahmet İshak GÜLEN