Başarılı bir staj sonrası Avukatlığa başlayan ve geleceğin başarılı avukatı olarak gösterilen Sıla Akyazı’nın ismini taşıyan “Sıla Akyazı ve Hukuk Danışmanlık Bürosu”nun görkemli açılışı çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleştirildi.

BOLU’DA GELİNLİK DENEMEK ARTIK ÜCRETLİ Mİ? BOLU’DA GELİNLİK DENEMEK ARTIK ÜCRETLİ Mİ?

Açılışa; Bolu Barosu Başkanı Perihan Bengü Akşemsettinoğlu, Avukat Sıla Akyazı’nın ailesi, yakınları, meslektaşları ile pek çok davetli katıldı.

Bolu'da stajını tamamlayarak mesleğine resmi olarak adım atan Sıla Akyazı yemin ederek Türkiye Barolar Birliği Ruhsatnamesini alarak avukatlığa başladı. Siyasi ve hukuki açıdan önde gelen temsilcileri bir araya geldiği “Sıla Akyazı ve Hukuk Danışmanlık Bürosu” yapılan görkemli açılışla hizmete girdi.

“DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Sıla Akyazı ve Hukuk Danışmanlık Bürosunun açılış konuşmasını yapan Sıla Akyazı, kendisini yalnız bırakmayan konuklara teşekkür ederek; “Öncelikle hukuk büromun açılışına katılan beni onurlandıran herkese hoş geldiniz diyerek teşekkür ediyorum. Bu güzel güne gelene kadar bana eşlik eden, desteklerini hep yanımda hissettiğim aileme ve yakınlarıma da teşekkür ediyorum. Umarım şehrimiz için hayırlı olur” ifadelerini kullandı.

“CUMHURİYET KAZANIMLARIMIZDAN VAZGEÇMEYECEĞİZ”

Bolu Barosu Başkanı Perihan Bengü Akşemsettinoğlu da meslektaşlarının giderek artığını ve bolu barosu ailesinin büyüdüğünü belirterek; “Her meslek kolunda olduğu gibi bizlerde gelişiyor ve büyük bir aile olma yolunda devam ediyoruz. Benim için çok heyecanlı anlar çünkü Adliye koridorlarında hep bir arada olacağız. Hukukun üstünlüğüne de en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde bizlere büyük görevler düşüyor. Ben yeminlerde de sürekli sorunlarımız çok büyük diye ifade ederim fakat biz cumhuriyet kazanımlarından vazgeçmediğimiz sürece her şey beraberce güzel bir şekilde ilerleyecektir. Dolayısıyla başarılar diliyorum. Tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

DUALAR YAPILDI VE AÇILIŞ KURDELESİ KESİLDİ

Yapılan konuşmaların ve hayırlı olsun ile iyi temennilerin akabinde hukuk bürosunun resmi açılışı yapılan dualar ve Kurdele kesimiyle birlikte gerçekleştirişmiş oldu.

Açılışın ardından verilen ikram ve hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle program sona erdi.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN