2023-2024 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI SONA ERDİ 2023-2024 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI SONA ERDİ

Kurban Bayramı dolayısıyla AK Parti Bolu İl Başkanlığı tarafından bayramlaşma programı gerçekleştirildi. Bayramlaşmada birlik ve beraberlik mesajları yer aldı.

AK Parti Bolu İl Başkanlığı’nın geleneksel bayramlaşma töreni her Kurban Bayramında olduğu gibi bayramın 2’nci gününde parti il binasında gerçekleşti.

“BAYRAMLAR ÖZNEMİZ, ÖZEL GÜNLERİMİZ”

Bayramlaşma programında ilk olarak selamlama yapan AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, bayramların manevi kıymetine vurgu yaptı. Bayram bizler için büyüklerimizle, küçüklerimizle bir araya geldiğimizde biraz daha manevi duygularla, hemhal olduğumuz ve o günleri aslında yakalamak istediğimiz bir öznemiz, özel günlerimizdir.”

“SEÇİM SÜRECİNDE HEP BİRLİKTE EMEK VERDİK”           

14 Mayıs genel ve 28 Mayıs cumhurbaşkanı seçimlerine de değinen Güner, teşkilat mensuplarına teşekkür etti. “Geride bıraktığımız seçim sürecinde hep beraber emek verdik. Tabii ki gönül kırıklıklarımız, kırgınlıklarımız var ama siyaset hiçbir zaman geriye dönük odaklanmış ve geçmişteki hatalara odaklanmaya ya da onlara saplanma meselesi değil. Zaman önümüze bakmakla alakalı bir süreç yönetimiyle değerlendirilmeli. Bu noktada da biz inşallah önümüze bakıyoruz. Zaman kısa da olsa vatandaşlarımıza, hemşerilerimize ulaşmaya çalıştık. Geniş katılımlı bir SKM programıyla süreç yürüttük. Onun için bayram etkilisiyle de bir araya gelmişken bu konuda da ben bir kez daha kıymetli teşkilat mensuplarımıza teşekkür etmek istiyorum. Bayramınız mübarek olsun. Hanelerimize bereket olsun. Rabbim ibadetlerimizi kabul eylesin. Sağlıkla nice bayramlara erişmek dileğiyle.”

“İKTİDARIN ÇATISI ALTINDA BİZLERE NASİP ETSİN”

AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek mesajında nice bayramları AK Parti iktidarı altında yaşamayı dilediğini belirtti.

 “BOLU’NUN İLK KADIN MİLLETVEKİLİ OLMANIN ŞEREFİNİ HER ZAMAN İFADE EDECEĞİM”

27. dönem AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, cumhurbaşkanı seçimlerinde gösterdikleri teveccühten ötürü Bolululara şükranlarını sundu. “Bolu’nun ilk kadın milletvekili olma şerefini her zaman söyleyecek ve her zaman Cumhurbaşkanımıza Bolu halkına minnettar olduğumuzu ifade edeceğiz.  Bir seçime geçirdik. Burada asıl olan Cumhurbaşkanımızın yeniden seçilmesiydi. Bolu bu konuda gerekli gayretli gösterdi ve Cumhurbaşkanımıza gerekli desteği verdi. Bir kez daha Bolu halkına şükranlarımı ifade ediyorum. Bu teşkilatın bir mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğumu bir kez daha ifade ediyorum. O yüzden Kurban Bayramınızı kutlarken, hani hocaya ‘Ne keselim? Hangi hayvanı keseyim bu kurbanda kurban edeyim? Benim mal varlığıma hangisi uygun?’ diye sormuşlar. Hoca; ‘Onurumu, bir insanın onurunu, gururunu, şerefini ve haysiyetine dair bir laf söylemedikten ve onu kesmedikten sonra ne kesersen kes’ demiş. O yüzden ben de bütün kurbanlarımızı Rabbim kabul etsin diyorum. Bayramınızı saygıyla, hürmetle kutluyorum”

Yapılan konuşmaların ardından parti binası önünde bayramlaşma gerçekleştirildi.  Program toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN