7 saat önce KÖROĞLU TV

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 5 yıllık 2.dönemine Kuran’a el basarak başladı.

7 saat önce KÖROĞLU TV

Fay hattı üzerindeki Bolu’da, depremlere karşı önlem alabilmek için Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından mikro bölgeleme çalışması başlatıldı.

1 gün önce KÖROĞLU TV

Bolu’daki nadir tarihi yapılardan olan Bizans Kilisesi’nin sadece 2 duvarı kaldı. Yapı yakın zamanda tamamen yıkılacak.

1 gün önce KÖROĞLU TV

Bolu’da çocukların attığı torpil nedeniyle, tek katlı evde çıktığı iddia edilen yangın, büyük hasara neden oldu.

2 gün önce KÖROĞLU TV

Boluspor'da Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni yapıldı. Boluspor Başkanı Savaş Abak, Eski Başkanlar, Siyasiler ve sporcular bir araya geldi. Kulüp binasında gerçekleştirilen Bayramlaşma töreninde katılım yoğundu.

2 gün önce KÖROĞLU TV

Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı Cihan Özkalem, her yıl Ramazan ayında düzenledikleri geleneksel yardım kampanyasını bu yıl da başarıyla tamamladıklarını duyurdu. Özkalem, Ramazan ayını hayır ve yardımla dolu geçirmenin gururunu yaşadıklarını ifade ederek, kampanyaya destek veren herkese teşekkür etti.

2 gün önce KÖROĞLU TV

Bolu'da, Çıkınlar Mahallesi 1361 Sokak üzerinde bulunan bir parkta gece saatlerinde çocuk oyun gruplarının yanmasıyla ilgili kundaklama şüphesiyle soruşturma başlatıldı. Bolu Belediye Başkan Yardımcısı ve Başkanlık sözcüsü Rasim Özdemir ve İtfaiye Müdürü Hüseyin Kazlı da parka gelerek incelemede bulundu.

2 gün önce KÖROĞLU TV

Bolu'da yolcu otobüsüne çarpan otomobildeki 2 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı.

3 gün önce KÖROĞLU TV

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, her yıl olduğu gibi bu yıl da geniş bir katılımla bayramlaşma törenini gerçekleştirdi.

3 gün önce KÖROĞLU TV

Ramazan Bayramı dolayısıyla İl Emniyet Müdürlüğü Bahçelievler Polis Merkezi Amirliği ve İl Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Bolu Valisi Erkân Kılıç, güvenlik güçleriyle bayramlaştı.