AK Parti Bolu Belediye Başkanı Adayı Muhammed Emin Demirkol, İzzet Baysal Caddesi esnaf ve vatandaşlara karanfil dağıttı.

KUNDAKLAMA ŞÜPHESİ ÜZERİNDE DURULUYOR KUNDAKLAMA ŞÜPHESİ ÜZERİNDE DURULUYOR

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol, esnaf ve vatandaşlarla sürekli olarak bir araya gelmeye devam ediyor. AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, 27. Dönem Ak Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, geçmiş dönem il başkanı Nurettin Doğanay, belediye meclisi ile İGM aday üyelerinin yalnız bırakmadığı Demirkol, alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet etti, görüş ve önerilerini dinledi.

“TAM KADRO SAHADAYIZ”

Vatandaşlara projelerinden bahseden Demirkol,  fotoğraf çektirmek isteyen kişilerin isteğini geri çevirmedi.

“AK Parti olarak, adaylığımızın açıklanmasından itibaren, tüm teşkilatımızla, tüm gönüllülerimizle berabere sahada çalışıyoruz aktif bir şekilde. Tabi bunun mutfak çalışması var, saha çalışması var, SKM çalışması var. Bunlar verimli bir şekilde yürüdü. Şimdi de belediye meclis üyesi adaylarımızla, il başkanımız, geçmiş dönem milletvekilimiz ve il başkanlarımızla ve geçmiş dönem teşkilatımızda görev yapan çok kıymetli mensuplarımızla beraber, gönüllülerimiz ve teşkilatımızla İzzet Baysal Caddesindeyiz”

“BOLU’MUZUN ZAFERİ OLACAK”

Demirkol, 31 Mart’ın bolunun zaferi olacağına da işaret etti.

“Halkımızın kucaklamalarını, yoğun teveccühünü hep beraber görüyoruz. Biz 31 Mart 2024 seçimlerinde, Bolu kazansın. Bolu kazandığında da hiç kimse kaybetmesin istiyoruz. Tüm adaylarımıza başarılar diliyoruz. İnşallah 31 Mart’ta Bolulu hemşehrilerimizin teveccühüyle, onların basiretli yaklaşımlarıyla sandıkta tecelli edecek sonuç, Bolu’muzun zaferi olacak. Buna inanıyoruz ve teşkilatımızla beraber çok güçlü bir şekilde sahadayız. Bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum”

Editör: Ahmet İshak GÜLEN