AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner,  Cumhuriyet Halk Partisinden gelen “Hodri meydan” teklifine, “Siz kazandığınızda ise koskoca bir memleket kaybetti. Meydan okuyorsunuz. Seni ve 44 yıldır iktidara gelemeyen zihniyetini sandığa gömeceğiz” dedi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Cumhuriyet Halk Partisi’ne geri döndü. Özcan, geri dönüşünün ardından Ankara’da bir takım ziyaretlerde bulundu. Ankara dönüşü Özcan’ı Bolu’da CHP İl Başkanlığı önünde kalabalık bir grup karşıladı.

Karşılama programında konuşan CHP Bolu İl Başkanı Tahsin Mert Karagöz, “Bolu’da kaybedenler kulübünün başkanı bir açıklama yapmış. Kaybedenler kulübü başkanı var ya. Milletvekili sayısını 1’e düşüren, belediyelerin sayısını düşüren... O’na da buradan hodri meydan diyorum. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak her platformda, her türlü kanalda Bolu’yu, Bolu’nun haklarını savunmaya devam edeceğiz diyorum” ifadelerini kullandı.

2023-2024 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI SONA ERDİ 2023-2024 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI SONA ERDİ

“İNSAN O VAZİYETTE MİLLETİN KARŞISINA ÇIKMAYA UTANIR”

AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, açıklamaya paylaştığı video ile cevap verdi. Bolu’nun 5 yılının kaybolduğunu belirten Güner, “Geri dönmüşsün, hayırlı olsun sosyal medya fenomeni. Biz kazandığımızda hiç kimse kaybetmeyecek demiştik, çok şükür. 20 yılda kimse kaybetmedi, siz kazandığınızda ise koskoca bir memleket kaybetti. Bolu’nun 5 yılına mal oldu. Yuvana dönmüşsün ama gördüğüm kadarıyla umduğunu bulamamışsın. Kimseyi işinden etmeyeceğim diye söz vermene rağmen, koltuğa oturmanın hemen ertesinde, sürgün ettiğin belediye çalışanlarının vebali hala yakanda. Unutmadık,  senin çalışanlara verdiğin zarar Bolu’dan Ankara’ya yol olur. Ama yandaşların hariç. İnsan o vaziyette milletin karşısına çıkmaya utanır” dedi.

“MEYDAN OKUYORSUNUZ, TAMAM BEN VARIM”

Yerel seçimi kazanacaklarının mesajını veren Güner, “Yol arkadaşım diye yola çıktığın kimse seni karşılamamış. Sen ve uzaktan kumanda olarak atadığın il başkanın hariç. Meydan okuyorsunuz, tamam ben varım. Hatırlatmayı çiçeği burnunda genel başkanın yapmış bugün.  Belediyeleri ‘Cumhuriyet Halk Partisi’ oylarıyla almadık demiş. Herkes her şeyin farkında… Seni ve 44 yıldır iktidara gelemeyen zihniyetini sandığa gömeceğiz. Göreceğiz bakalım el mi yaman bey mi yaman” ifadelerini kullandı.  

Editör: Ahmet İshak GÜLEN