BAŞKAN ÖZCAN İKİNCİ DÖNEMİNE DE KURAN’A EL BASARAK BAŞLADI BAŞKAN ÖZCAN İKİNCİ DÖNEMİNE DE KURAN’A EL BASARAK BAŞLADI

AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, 2024 yerel seçime ilişkin, “Nereye döndüğünün önemi yok, bu hazirun AK Parti Belediyeciliğine Bolu’nun tekrar kavuşacağının bir göstergesi” dedi.

AK Parti Bolu İl Başkanlığında, Bolu İl Sağlık Müdürlüğü görevinden istifa eden Muhammed Emin Demirkol, belediye başkan aday adaylığını açıkladı. Adaylık açıklama töreninde AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner de konuştu. Güner konuşmasında, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a ve yerel seçime dair mesaj verdi.

“AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİYLE TEKRAR KAVUŞTURACAĞIZ”

Bolu Belediyesine parti bayrağı dikilmesi konusuna değinen Güner, “Şu an maalesef, liyakatle yönetildiğine inanmadığımız bir belediye yönetimi var. Tabi biz üzerimize düşeni yapacağız, sonra takdiri yaratana bırakacağız. Ama diyor ki bu arkadaşlar, ‘AK Parti bayrağı dikilmez belediyeye.’ Ki ben AK Parti bayrağı dikeceğiz dememiştim. AK Parti Belediyeciliğiyle tekrar kavuşturacağız demiştim. Hizmet esaslı, çünkü biz milletimize, memleketimize hizmet etmek üzere öğretildik. Kastımız oydu. Ama onlar bunu anlama şansına sahip değiller. Dün kimlere hangi konuda eleştiri yaptıkları ama bugün el öpenlerle bir yerlerde selam gönderenlerle genel kurullarında, kongrelerinde, aynı şekilde diyor ki bizim dönüş biletimiz” dedi.

“RABBİM 2024‘TE MUZAFFER OLMAYI NASİP EYLESİN”

Başkan Güner, Bolu Belediyesinin tekrar AK Parti’ye döneceğini ifade ederek, “Nereye döndüğünün önemi yok, bu hazirun, bu salon inşallah 2024 yılında AK Parti Belediyeciliğine Bolu’nun tekrar kavuşacağının bir göstergesi. Bize şahıslarımız üzerinden değerlendirme yaparak yıpratmaya çalışıyorlar. Bizim meselemiz şahıs değil, şahısta tecilli eden dava bilinci. Biz bu minvalde üzerimize düşeni vebal hem milletimize hem de genel merkezimize vebal olarak, üzerimize düşeni eksiksiz yerine getirmeye çalışıyoruz. Rabbim inşallah şahıslardan değil ama şahısta tecelli eden dava bilinciyle 2024‘te muzaffer olmayı nasip eylesin” ifadeler kullandı.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN