Boluspor'da Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni yapıldı. Boluspor Başkanı Savaş Abak, Siyasiler, teknik ekip, sporcular ve taraftarlar bir araya geldi.

Kulüp binasında gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde Boluspor’a destek mesajları verildi.

“Şehrin, iş insanlarının ve siyasilerin de destek olmaları gerekmektedir. Bu sene kim ne kadar Bolusporlu hep beraber göreceğiz. Yani geçen sene bu kulübe gelmeseydi Boluspor şu anda bu ligde değildi. Bunda bu konuda hiç tevazu göstermeyeceğim”

“Boluspor camiası olarak biz bir aileyiz”

Bayramlaşma töreninin açılış konuşmasını Boluspor Kulübü Başkan Vekili Abdullah Alemdar yaptı.

“Başta Türk milleti olmak üzere tüm İslam âleminin, camiamızın Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, geldiğiniz için hepinize ayrıca teşekkür ediyorum. Bayramlar birlik, beraberlik dayanışma, yardımlaşma açısından büyük bir kulüp olma açısından çok önemlidir. Bizler de bu vesileyle de bugün burada bir aradayız. Boluspor camiası olarak biz bir aileyiz biliyorsunuz ki başkanımız önderliğinde. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte Bolusporumuzun başarısı ve geleceği için göreve geldiğimiz tarihten bugüne kadar var gücümüzle çalışarak elimizden geleni en iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz”

“Boluspor, her zaman hedefleri olan bir camia”

BOLU’DA İNANILMAZ SICAKLAR! BOLU’DA İNANILMAZ SICAKLAR!

Boluspor Kulübü Başkanı Savaş Abak tüm camianın bayramını kutladı.

“Öncelikle hepinizin mübarek Kurban Bayramı'nı kutluyorum. Kurban Bayramı'nın ülkemize, milletimize spor camiasına barış ve huzur getirmesi bizim son dönemlerde en büyük eksikliğini gördüğümüzde bunu her konuşmamda söylüyorum. Birlik, beraberlik ve dayanışma.”

“Elimizden gelenin en iyisini yapmaya, yönetim olarak gayret gösteriyoruz”

Abak, yönetim olarak görevi devralmalarının üzerinden 1 yıl geçtiğini anımsattı.

“Sizler de biliyorsunuz, göreve geleli bir seneyi geçti. Ama bir senedir 2016-2022 yıllarından kalan borçlar, hacizler, icralar ve temlikler uğraşıyoruz. Tabii bizler yarışma olarak mali disiplinle beraber kamusal anlamda da üst tarafları zorlayacak birtakım yapmak zorundayız. Kadro yaparken hatasız yapmamız gerekir. Geçen seneye göre biraz daha iyi durumdayız. Çünkü yaklaşık olarak futbolcu kardeşlerimizin %70’i elimizde ama hata yapmamamız gerekiyor. Eksik bölgelerimiz var. O bölgeleri hocalarımız ve futbol şube en iyi şekilde bize katkı sağlayacak, ileri taşıyacak futbolcu kardeşlerimizi de tamamlayacaktır. Az önce söylediğim gibi iyi bir kadro yapılanması yapmamız gerekiyor. Çünkü artık Spor Toto 1.ligde hatta Süper Lig'de gelir gibi de kulüplere ödenen rakama yaklaşık on senedir aynı. Ama giderler her sene kat kat artıyor. Naklen iyi gelirleri yaklaşık 13 milyon TL. Herhalde Bizim bugüne A takım, artı yetmiş iki tane personel, sahalar, yaklaşık 120 milyon TL bir rakama denk geliyor.  Yani gelir gider arasındaki fark bire on altı. O bilindiği için, camia için elimizden gelenin en iyisini yapmaya, yönetim olarak gayret gösteriyoruz. Ama bunu defalarca söyledim”

Editör: Ahmet İshak GÜLEN