İLK ZİYARET ŞEHİTLİĞE YAPILDI, ŞEHİT AİLELERİ UNUTULMADI İLK ZİYARET ŞEHİTLİĞE YAPILDI, ŞEHİT AİLELERİ UNUTULMADI

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol,  merkezi hükümetin işbirliği ve desteğinin önemini vurgulayarak, şehir hastanesinin Bolu için uluslararası sağlık turizm merkezi olma potansiyelini artırmak için önemli bir adım olduğunu belirtti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın Bolu'ya ziyareti sırasında şehir hastanesinin yapılacağı ve PET CT sağlanacağını duyurduğunu da anımsatan Demirkol, sağlık müdürlüğünde nitelikli işlere imza attığını vurguladı.

Demirkol, “Merkezi hükümetimizin uyumu ve gücü gerektiren işleri özellikle çalıştık. Şehir hastanesi ihtiyacımız nitelikli sağlık hizmeti yapan bölgenin en önemli sağlık üssü ve merkezi olma durumuna gelmiş olan Türkiye’de; sağlıkta ilk 5’e girmiş olan ilimizi sadece rahatlatma anlamında değil uluslararası arenada sağlık turizm merkezi yapmak için en önemli atılımımız şehir hastanesiydi.  Sağlık bakanımız geldi şehit hastanemizi duyurdu, PET CT sözünü verdi.”  İfadelerini kullandı.

“BELEDİYEDE KOLTUKTA OTURARAK TECRÜBE KAZANILMIYOR”

Belediyenin heyecan, samimiyet ve iş bilmekten geçtiğini dile getiren Demirkol, “Belediye heyecan işi, samimiyet işi ve iş bilme işi. Belediyede koltukta oturarak tecrübe kazanılmıyor. Belediyede makam odasında bulunmakla tecrübe kazanılsaydı, belediyedeki vazo çok daha tecrübeli olurdu. Buradaki mevzu çalışmak, gayret göstermek ve iş yapmaktır. Biz Sağlık Müdürlüğü'nde neleri yaptığımızı, nitelikli işleri nasıl yaptığımızı Sayın Bakanımız ilimize geldiğinde söylemiş oldu. Belediyede vakit geçirmekle tecrübe kazanılmıyor, iş yapmakla tecrübe kazanılıyor. Biz de bu iki aylık süre içerisinde projelerimizde hazırlarken bakanlarımızı Bolu’ya getirirken de nokta atışı bakanlar getirmeye çalışıyoruz. Bu işin artık Bolu için hizmet noktasında geriye dönüşü yoktur” şeklinde konuştu. 

Editör: Ahmet İshak GÜLEN