Gülçiçek Hatun Anaokulu 2022-2023 eğitim-öğretim yılı öğrencileri düzenlenen diploma töreniyle ilkokula uğurlandı. Necip Fazıl Kültür Merkezinde düzenlenen törene büyük ilgi dikkat çekti.

Haber: Burhan Yeşiltaş

2022-2023 eğitim öğretim yılını başarıyla tamamlayan Gülçiçek Hatun Anaokulu hazırlık sınıfı öğrencileri için düzenlenen kep töreninde duygusal anlar yaşandı.

Törene Gülçiçek Hatun Anaokulu Müdürü Seda Erkan, müdür yardımcısı Hafize Balcı, öğretmenler; Nazife Başbağcı, Sevda Ateş, Ayşenur Öztürk, Esra Coşkunlu, Canan Girgin, Fatma Hülya Güler, Emine Karataş, Ebru Deler, Tuğba Gün, velilerin yanı sıra çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleştirildi.

İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından okul aile birliği başkanı Burcu Dahmaz yaptığı konuşmada yıl boyunca tüm okul personeline minik öğrencilere gösterdikleri ilgiden ötürü teşekkür etti.

Dahmaz’ın ardından söz alan Gülçiçek Hatun Anaokulu Müdürü Seda Erkan yaptığı konuşmada okul öncesi eğitimin önemine dikkat çekerek öğrencilerin elde ettiği deneyim ve kazanımların eğitim yaşamları boyunca onlar için büyük önem taşıdığını sözlerine ekledi.

ALPAGUT MAHALLESİ'NDE HAZIR GİYİM VE DERİ AKSESUARLARI SERGİSİ AÇILDI ALPAGUT MAHALLESİ'NDE HAZIR GİYİM VE DERİ AKSESUARLARI SERGİSİ AÇILDI

Yapılan konuşmaların ve öğrencilerin gösterilerinin ardından sembolik olarak sınıf öğretmenleri tarafından öğrencilere mezuniyet belgeleri takdim edildi. 

Törene katılan öğrenci velileri öğrencilerin etkinlikleri karşısında duygulandığı gözlenirken törenin sonunda günün anısına hatıra fotoğraf çekimi yapıldı.

Çocukların çeşitli gösteriler sunduğu programda, mezuniyet pastası kesildi. Minikler programın devamında ise 100.yıl marşını hep birlikte okudu.

Mezuniyet töreni minik öğrencilerin keplerini havaya atması ile sona erdi.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN