Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, seçim çalışmaları kapsamında PTT caddesinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde adaylığı açıklanan ve hiç vakit kaybetmeden sahaya inen MHP Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, kendisine eşlik eden partileri ile birlikte seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmalarına sabah erken saatlerde başlayıp akşam geç saatlere kadar devam eden Durak, PTT caddesinde girilmedik esnaf bırakmadı. İl başkanlığı görevini yürütürken de hep sahada olduğuna değinen Durak, sahadan aldığı tepkilerden bahsetti.

1 yıldır İl Başkanlığı görevini yapıyordum. Bu görev boyunca da hep sahada olmaya gayret gösterdim. Çünkü sahaya çıktığımızda bir şeylere vesile oluyoruz. Bir fedakarlık yapıyoruz. Bir hayıra, bir faydaya destek olmuş oluyoruz. Biz dert dinliyoruz. Derde derman olmaya, yaraya merhem olmaya saha da daha gayretle ve bize böyle bir şansta doğuyor sahada olmamızdan ötürü.

Şimdi Milletvekilimiz adaylığı belli oldu. O gün daha çok hızlandık biz. Sahada daha fazla gayret gösterdik. Şimdi önümüzdeki süreçte mahalli idariler seçimleri var. İlhan Durak ismi açıklandığı itibariyle de yine sahada aynı şekilde ve aynı azimle, aynı hissiyatla, istekle, gayret gösteriyoruz. Sahada çalışıyoruz. Vatandaşımızla buluşmaya gayret gösteriyoruz. Çok güzel tepkiler var. Teveccüh çok güzel.

Yolda gördüğü her bir vatandaş ile de tek te sohbet eden MHP bolu belediye başkan adayı Durak, geri dönüşlerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN