İYİ Parti Bolu İl Teşkilatı, Cumhuriyet’in 100. Yılı dolayısıyla parti binası önünde vatandaşlara, 100.yıla özel hediyeler dağıttı. 

İYİ Partililer etkinlik alanında çocuklar için kırmızı üzerine ay yıldızlı balon ve Türk Bayrağı, gençler için ise Nutuk Kitabı dağıtıldı.

Etkinliğe; İYİ Parti Bolu İl Başkanı Burhan Aktaş, Merkez İlçe Başkanı Murat Güler, partililer ve vatandaşlar katıldı.

ŞAMPİYON TENİSÇİLER ÖDÜLLERİNİ ALDI ŞAMPİYON TENİSÇİLER ÖDÜLLERİNİ ALDI

“100 YILLIK BİR SERÜVENİN DE İLK GÜNÜDÜR BUGÜN”

Ayşin Akgöz, basın açıklamasında kahraman Türk kadınlarına da değindi.

“Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutluyoruz. Her 29 Ekim’de içimizde büyüyen coşkunun artarak çoğaldığı 100 yıllık bir serüvenin de ilk günüdür bugün. Bu Ülke için Cumhuriyet sadece bir yönetim şekli değildir. Ülkenin dört bir yanı düşman işgali altındayken verilen Kurtuluş Mücadelesinin nihayetidir. Cumhuriyet,  Nene Hatun’un bebeği yerine sardığı mermi, yavuklusunu, evladını geride bırakıp Vatan Sağ olsun diyerek cepheye koşan nice Koç yiğitlerin yüreğidir. Cahillikle savaşı düşmanla savaşmak kadar önemli görmektir. ‘Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye lâyıksın.’ diyen Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedefe emin adımlarla yürümektir”

“HAKİMİYET MAKAMI YALNIZ VE ANCAK TBMM’DİR”

Bolulu vatandaşlara hediyeler dağıtıldığını belirtti.

“Bolu İyi Parti Kadın Politikaları olarak, Atamıza verdiğimiz sözü en iyi şekilde yerine getirmek için çaba gösteriyoruz. Bugün bu alanda Çocuklarımız için Kırmızı üzerine ay yıldızlı Balon ve Türk Bayrağı, Genç kardeşlerimiz için Nutuk Kitabı dağıtacağız. Bolulu Vatandaşlarımıza da 100. Yıl rozetleri ve tatlı ikramlarımız olacak. Gönül ister ki; Bu, Kıymeti kelimelere sığmayan günde Ülkemiz ay yıldızlı Bayraklarla donatılsın, Zeybekler, Halaylar, Horonlar, danslarla kutlansın. İyi Partinin gönlündeki sevinç narası Ülkeyi sarsın. İyi Parti tüm mensupları ile biliyor ki; Milletin saltanat ve hakimiyet makamı yalnız ve ancak Türkiye Büyük Millet Meclisi’dir”

Editör: Ahmet İshak GÜLEN