Kültür Mahallesi Muhtar Adayı Özcan Özdemir, “Öncelik hedefimiz mahallemizde, birlik, beraberlik ve kaynaşmayı sağlamak” dedi.

Mahalli idareler seçimleri kapsamında, Kültür Mahallesi’ne hizmet etmek için kolları sıvayan muhtar adayı Özcan Özdemir, çalışmalarına devam ediyor. Öğle namazını Fatih Caminde kılan Özdemir, namaz sonrasında eşi, babası ve azalarıyla beraber Ali Şahin Erol Pazar Yeri’nde esnaf ve vatandaşla sohbet etti. Projelerini ve hedeflerini anlatan Özdemir, vatandaşla samimi pozlar verdi. Büyük bir teveccühle karşılaşan Özdemir, Kültür Mahallesi için çalışacağının mesajını verdi.

“KAN DEĞİŞİMİ YAPMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK”

ALAÇATI MUHALLEBİCİSİ'NİN BAŞ DÖNDÜREN LEZZETLERİ ALAÇATI MUHALLEBİCİSİ'NİN BAŞ DÖNDÜREN LEZZETLERİ

Mahallede birlik ve beraberliği sağlayacağının altını çizen muhtar adayı Özdemir, “Özcan Özdemir, Bolu’da 1969 yılında doğmuş, esnaf bir babanın çocuğu olarak yetişmiş, büyümüş, Bolu’da uzun yıllar esnaflık yapmış, Bolulu Nuri Ustanın oğluyum. Bolu’da uzun yıllar esnaflık yaptım. Allah izin verirse, hizmet anlamında bu hizmetimizi mahallemize kazandırmak, sizlerin desteğiyle, 10 gün sonra mahallemize yeni bir kan değişimi yapmak için yola çıktık. Öncelik hedefimiz mahallemizde, birlik, beraberlik ve kaynaşmayı sağlamak” dedi.

MAHALLE BAYRAMI TERTİP ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ”

Kültür Mahallesi Bayramı projesini anlatan Özdemir, “Mahalle halkımız bizi bu göreve layık görürse, her yıl burada bir mahalle bayramı tertip etmeyi düşünüyoruz. Köylerde ve yaylarda her yıl yapılan bu bayramı, mahallemizde yaparak, kaynaşmayı sağlamak öncelikli hedefimiz olacak” ifadelerini kullandı

“BİR SOSYAL TESİS İHTİYACIMIZ DA VAR”

Mahallenin sosyal tesis ihtiyacına dikkat çeken Özdemir, “Mahallemizde emekçi kadınlarımızın, evlerinde ve kurslarda yapmış oldukları el ürünlerini, dikiş kurslarında yapmış oldukları ürünleri sergilemesi için burada sergiler açarak, satış imkanı sağlayacağız. Yine buna bağlı olarak, mahallemizin en büyük eksikliği, bir sosyal tesis ihtiyacımız da var. Bunu da yakın zamanda belediyemizle iş birliği içinde mahallemize kazandırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

“HEDEFE ULAŞACAĞIMI UMUT EDİYORUM”

Çalışmaların iyi gittiğini aktaran Özdemir, “Çalışmalarımız gayet güzel gidiyor, son 10 güne girdik. Ben ve ekip arkadaşlarım mahallemizin tamamını kucakladık. Bir araya geldik, ziyaret ettik. Mahallelimizin teveccühü çok güzel, inşallah rabbim nasip ederse hedefe ulaşacağımı umut ediyorum” ifadelerini kullandı.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN