Kurban Bayramı münasebetiyle Bolu Valiliği organizasyonuyla arefe gününde Garnizon Şehitliği'nde bir program gerçekleştirildi. Bolu Valisi Erkan Kılıç, şehit aileleri ve yakınları ile Bolu Garnizon Şehitliğini ziyaret ederek dua etti.

HABER: ASLI AKIŞ

Bolu Valisi Erkan Kılıç’ın Garnizon Şehitliği ziyaretine AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, Bolu Vali Yardımcısı Fatih Damatlar, Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay İslam Can, Bolu Belediyesi Başkan Yardımcısı Hasan Hakan Alpaslan, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Haluk Saygılı, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Cemal Keskin, eski İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu, siyasi parti il başkanları, daire müdürleri, şehit yakınları, gaziler ve vatandaşları katıldı.

Kurban Bayramı ziyaretleri kapsamında geleneklerimize uygun olarak arefe günü Bolu Garnizon Şehitliği ziyaret edildi. Şehitlik ziyaretinde ilk olarak İl Müftülüğü görevlileri tarafından Kuran-ı Kerim okundu. Okunan Kuran-ı Keriminin ardından eski İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu tarafından Kuran-ı Kerimin duası yapılarak şehitlerimizin şahs-ı manevilerine hediye edildi.

Bolu Valisi Erkan Kılıç, okunan Kuran-ı kerim ve yapılan duaların ardından 15 Temmuz Şehidi Polis Memuru Ozan Özen ve mezarlığa gelen diğer şehit aileleri ile özel olarak ilgilendi ve duygularını paylaştı, mezarlığa gelen diğer vatandaşlarla da sohbet edip, Kurban Bayramlarını kutladı.

ŞEHİT AİLELERİ VE YAKINLARI MEZAR BAŞLARINDA DUALAR OKUDU

2023-2024 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI SONA ERDİ 2023-2024 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI SONA ERDİ

Program, Vali Erkan Kılıç ve protokol mensupları tarafından şehitlerin kabirlerine ziyaret ile son buldu.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN