Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikalar (KAÇEP)  başkanlığında görev değişimi yaşandı. Uzun süredir MHP Bolu KAÇEP Başkanlığı görevini yürüten Sema Kışlak görevini Sema Gülen’e devretti.

Özel Haber: Aslı AKIŞ

MHP İl Başkanlığı makamında gerçekleşen devir teslim töreninde MHP Bolu İl Başkanı İlhan Durak, Merkez İlçe Başkanı Hakan Aydın, il ve ilçe yönetimleri yer aldı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu Teşkilatı Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP) Başkanlığına Sema Gülen atandı. Sema kışlak ise MHP il başkan yardımcısı olarak görevine devam edecek.

MHP Bolu İl Başkanı İlhan Durak, MHP’nin her bir ferdini kutlu tarihe sahip davanın neferleri şeklinde nitelendirerek, 6 ay boyunca KAÇEP Başkanlığı görevini yürüten Sema Kışlak’a başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

“BÜYÜK KATKILAR SAĞLADI”

Durak, “Her birimiz Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu kutlu tarihe sahip bir davanın neferleriyiz. 6 aydır Bolu’da il başkanlığı görevimizle birlikte sorumlu kadın kollarımızdan sorumlu Sema Kışlak Başkanımızla süreci devam ettirdik. Sema Başkanımız süreçte bize büyük katkılar sağladı. Milliyetçi Ülkücü Hareketin kadın kollarını bir noktaya taşıdı ve hep birlikte de genel seçimlerde bir milletvekili çıkartmamızda KAÇEB başkanlığımızın büyük desteği olmuştur. Ben Sema Başkanımızı sizin nezdinizde il başkanı olarak tebrik ediyorum. Allah razı olsun Sema başkanım” diye konuştu.

“BİZİM KIYMETLİMİZDİR, DEĞERİMİZDİR”

Sema Kışlak’ın, MHP il başkan yardımcısı olarak görevini sürdüreceğini de paylaşan Durak; “Sema Başkanım aynı şekilde hem KAÇEP biriminde hem de il başkan yardımcısı olarak görevini ifa edecektir. Bizim kıymetlimizdir, değerimizdir, çok fazla emeği vardır. Birimini süreçte çok iyi toparlamıştır, derlemiştir, bir yerlere getirmiştir. Şu an KAÇEP birbirimizin hem sayısıyla hem etki alanıyla KAÇEP’in o başarısı Sema Başkanımızın başkanlığında gerçekleşti.” İfadelerini kullandı.

“SEMA GÜLEN BAŞKANIMIZDA BAŞARI GÖSTERECEKTİR”

Göreve yeni gelen KAÇEP Başkanı Sema Gülen’e hayırlı olsun dileklerini sunan MHP İl Başkanı İlhan Durak; “Bundan sonra da yine aynı şekilde Sema Gülen Başkanımız, Türk Sağlık Sen'de göstermiş olduğu başarıyı Milliyetçi Hareket Partisi Bolu il Başkanlığı KAÇEP biriminde de göstereceğine ben canı gönülden inanıyorum. Allah muvaffak etsin. Allah daim etsin diyorum. Hayırlı uğurlu olsun.” şeklinde konuştu.

“SONSUZ ŞÜKRANLARIMI SUNARIM”

Sema Kışlak, kendisine destek veren herek ese teşekkür ederek; “Büyük bir özveriyle yürütmüş olduğum MHP Bolu KAÇEP Başkanlığı görevimi yine büyük bir özveriyle görev yapacağına inandığım ülküdaşım Sema Gülen'e devrediyorum. Bu süreçte her daim yanımda olan kardeş bildiğim İl Başkanım Sayın İlhan Durak Bey ve MHP Bolu Milletvekilimiz kardeşim sayın İsmail Akgül'e sonsuz şükranlarımı sunarım. Var olsunlar.” dedi.

BOLU’DA, 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ DUALARLA ANILDI BOLU’DA, 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ DUALARLA ANILDI

“RABBİM YOLUMUZU AÇIK ETSİN İNŞALLAH”

Görevi devralan yeni MHP Bolu KAÇEP başkanı Sema Gülen de teşekkür ederek; “MHP İl başkanım Sayın ilhan Durak Başkanı’ma ve KAÇEP Başkanım sayın Sema Kışlak Başkanıma teşekkür ederim. KAÇEP başkanlığına beni layık gördükleri için görev değişimimizi yaptık. Rabbim yolumuzu açık etsin inşallah.” ifadelerine yer verdi.

PLAKET TAKDİM EDİLDİ

MHP İl Başkanlığındaki törenin sonunda MHP İl Başkanı İlhan Durak tarafından, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekilliği seçimlerinde KAÇEP birimi olarak başarı gösteren Sema Kışlak’a plaket takdim edildi.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN