Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikalar (KAÇEP)  başkanlığında görev değişimi yaşandı. Yaklaşık 1 yıldır MHP Bolu KAÇEP Başkanlığı görevini yürüten Sema Gülen görevini Senem Ayer’e devretti.

 

MHP İl Başkanlığı makamında gerçekleşen devir teslim töreninde Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel sekreteri İlhan Durak, MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, MHP Bolu İl Başkanı Ayhan Çelikkol, Merkez İlçe Başkanı Selami Taşdöven, Ülkü Ocakları Başkanı Sedat Tok ile KAÇEP birimi üyeleri yer aldı.

“BİZ BİR AİLEYİ, BİRİZ, BERABERİZ”

Törende ilk olarak konuşan MHP Bolu İl Başkanı Ayhan Çelikkol, görevini yürüten Sema Gülen’e emeklerinden dolayı teşekkür ederek;  “Teşkilatlarda görev değişimini biz bayrak değişimi olarak nitelendiriyoruz. Bu süreçte sema başkanımız zorlu bir dönemden geçerek görevini layıkıyla yerine getirdi. Verdiği emek ve mücadelesine teşekkür ediyorum. Şartlar gereğince kendi rızasıyla görevi bırakmak istedi. Süreç içerisinde il genel meclisine adayımız olan senem başkanımızı KAÇEP Başkanı olarak görmek istedik. İnşallah rabim sizleri bu hizmetleri yapmayı nasip eder. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Allah utandırmasın. Biz bir aileyiz, inşallah bu süreç hep böyle devam edecek. Yine biriz, beraberiz hep beraber Milliyetçi Hareket Partisi ve ülkücü hareket adına tüm mücadelemizi vereceğiz.” İfadelerine yer verdi. 

“BÜYÜK EMEKLER VERDİNİZ”         

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili İsmail Akgül, “Tüm KAÇEP ailesine teşekkür ediyorum. 14-28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği ile 31 Mart Yerel Seçimlerinde gece gündüz demeden büyük emekler verdiniz. Birlikteliklerimizin devam ettiğini görüyoruz geçmiş dönem KAÇEP Başkanımız Sema Kışlak, daha sonra KAÇEP Başkanımız Sema Gülen ve senem başkanda yeni dönemde görev alacak başkanımız. Görev değişimleri bir ayrılık değil bayrağı devretmek, sırası geldiğinde daha iyi yapabilecek birine görevi teslim etmektir. Bu yolda verdiğiniz emeklerden dolayı başta Sema başkanımıza ve KAÇEP birimize teşekkür ediyorum. Abla kardeş hukukunun devam etmesi temennisiyle görevi devredecek başkanımıza teşekkür ediyor, görevi devralacak başkanımıza da başarılar diliyorum. Allah hayırlı mübarek etsin” şeklinde konuştu.

“FARKLI BİR TECRÜBE OLDU, HAKLARINI HELAL EDİN”

KAÇEP Başkanlığı görevini devreden Sema Gülen, “ ilhan başkanım gelip birlikte çalışalım mı deyince kabul etti ve siz kıymetli kardeşlerim ve ablalarımla tanıştım. Birlikte çok güzelde bir süreç yürüttük. Seçim çalışmalarımız dolu dolu geçti. İlhan başkanıma ne söylesem az kalır.  Farklı bir deneyim tecrübe oldu her birinize çok teşekkür ediyorum. Belki bilmeden kalbinizi kırmış olabilirim, hakkınızı helal edin. Bu bir yarış ve sınavdı bizim için. Sayın vekilim, Ayhan başkanım, Selami başkanım özellikle İlhan başkanım ve ekibimizin olmazsa olması Sedat başkanıma teşekkür ediyorum.” Dedi.

“HİZMETİ DEVAM ETTİRMEK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM”

Teşkilatın tüm kademelerinde görev yapan herkesin tecrübesinden yararlanıp istişare ederek görevi yürüteceğini belirten Yeni dönem KAÇEP Başkanı Senem Ayer; “Bana bu görevi layık gören teşkilatIN tüm mensuplarına çok teşekkür ediyorum. İsmail vekilimle tanışarak bu teşkilata girdim. Kendisini bir abi olarak sevip sayıyorum. Daha sonra İlhan başkanım, Ayhan başkanım ve Sema başkanımı tanıdım. Bana verdikleri emek ve destek adına çok mutluyum. Acemilik çekmemi engellediler. Bende benden önce bu görevde ve çeşitli kademelerde görev almış herkesin tecrübesinden yararlanarak, hepinizden manevi destek bekleyerek, istişare yaparak inşallah hizmeti devam ettirmek için elimden geleni yapacağım” diye konuştu.

ÇİÇEK TAKDİM EDİLDİ

Konuşmaların ardından bugüne kadar verdiği emekler ve çalışmalarından ötürü KAÇEP Başkanlığı görevini devreden Sema Gülen’e çiçek takdim edildi.

YENİ KAÇEP BAŞKANI SENEM AYER

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu Teşkilatının yeni Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP) Başkanı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Senem Ayer oldu.

GÖNÜL COĞRAFYAMIZ KARDEŞ ŞEHİRLER PROJESİ BOLU'DA BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI GÖNÜL COĞRAFYAMIZ KARDEŞ ŞEHİRLER PROJESİ BOLU'DA BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

MHP İl Başkanlığı makamında gerçekleşen devir teslim töreni toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN