Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu İl Başkanlığı, 27 Mayıs Ülkücü Şehitleri Anma Günü dolayısıyla parti binası önünde helva dağıttı.

Eski Bakan Gün Sazak’ın 27 Mayıs 1980 tarihinde Ankara’da evinin önünde şehit edildiği gün Milliyetçi Hareket Partisi tarafından her yıl Ülkücü Şehitleri Anma günü olarak kabul edildi.

BOLU’DAKİ ASAYİŞ OLAYLARININ YÜZDE 99’U AYDINLATILDI BOLU’DAKİ ASAYİŞ OLAYLARININ YÜZDE 99’U AYDINLATILDI

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanlığı da Ülkücü Şehitleri Anma günü dolayısıyla İzzet Baysal Caddesi üzerinde helva dağıtımı gerçekleştirdi.

MHP Bolu İl Başkanı Ayhan Çelikkol ve MHP Merkez İlçe Başkanı Selami Taşdöven, etkinlikte vatandaşlara bizzat helva ikram etti.

“TÜM ŞEHİTLERİMİZİN RUHLARI ŞAD OLSUN”

MHP Bolu İl Başkanı Ayhan Çelikkol, yaptığı konuşmada, “27 Mayıs 1980 yılında Gün Sazak ağabeyimizin ölüm günü olan bugün, Milliyetçi Hareket Partisi tarafından Ülkücü Şehitleri Anma Günü olarak kutlanmaktadır. Bu vesileyle vatan ve millet uğruna, inandıkları kutsal değerler uğruna canlarını düşünmeden veren tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun. Biz de onları unutmayacağımızı ve unutturmayacağımızı göstermek için böyle bir anma töreni gerçekleştirdik. Mekanları cennet olsun,” ifadelerine yer verdi.

27 Mayıs Ülkücü Şehitleri Anma Gününde ülkücü şehitler için dualar edildi.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN