Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanlığı başlattığı üye seferberliği kapsamında “Bolu’ya Sahip Çıkıyorum” sloganıyla üyelik standı açtı. MHP Bolu İl Başkanı İlhan Durak; “Gönüller alarak, gönüller yaparak ve gönüller kazanarak 10 binlerce gönül birliği olan ülküdaşımızla süreci devam ettirteceğiz” dedi.

Üye standı;  MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, MHP Bolu İl Başkanı İlhan Durak, MHP Merkez İlçe Başkanı Hakan Aydın tarafından ziyaret edildi.

2023 seçimleri öncesi yeni üye kayıtlarına ağırlık veren MHP teşkilatları bir haftada 1351 yeni üye kaydı yapmayı başarmış, kaydı yapılan yeni üyelerin rozetleri de düzenlenen törenle takılmıştı.

İzzet Baysal Caddesi Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanlığı önünde kurulan stant ile partiye üye olmak isteyen vatandaşlara üyelik işlemleri ile birlikte parti rozeti takılıyor.

Öte yandan Bolu Pazarında da MHP’ye üye olmak isteyen vatandaşların üyelikleri gerçekleştirildi, partiye gelen taleplerde stantta dinlenildi.

MHP Bolu İl Başkanlığı Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılını baz alarak yeni üye kaydı ile birlikte üye sayısını daha da artırmayı hedefliyor.

“MHP’NİN AİDİYATI OLAN ÜYE ÇALIŞMASINA DEVAM EDİYORUZ”

YRP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BOLU’DA ESNAF ZİYARET ETTİ YRP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BOLU’DA ESNAF ZİYARET ETTİ

MHP Bolu İl Başkanı İlhan Durak, üye çalışmasının devam ettiğini belirterek;  “Geçmiş tarihte ‘Bir Haftada Bin Üye’ sloganıyla çalışma gerçekleştirmiştik. Bu çalışma Bolu’da ses getirmişti. Birçok hemşerimiz ve ülküdaşımızı MHP’nin aidiyatı olan üye çalışması sonrasında o kimliği kazandırmıştık. Güzel de bir talep vardı. Biz o projeden sonra da her gün hızlı bir şekilde yine Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığımız ve İzzet Baysal Caddemizde üye çalışmalarımıza devam ettik. Yaklaşık 2 haftadır hem Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığımız önü hem de semt pazarlarımızda standımızı kurduk.” şeklinde konuştu.

“GÖNÜLLER ALARAK, GÖNÜLLER YAPARAK VE GÖNÜLLER KAZANARAK ÇALIŞIYORUZ”

10 binlerce gönül birliği olan milliyetçi ülkücü kişilerle yerel seçimlere doğru süreci yürüteceklerini vurgulayarak;  “Bolu’ya sahip çıkıyorum” diyerek bu kutsal ailenin, kutlu davanın neferlerini artırmak, ailemizi genişletmek için Bilge Liderimiz Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin ‘gönüller alarak, gönüller yaparak ve gönüller kazanarak’ yoluna devam edecektir sözleri önümüzdeki süreçte de bizim en temel ilkemiz olacaktır. Bizde ailemizi büyütüp genişletmek amacıyla üye çalışmamıza devam diyoruz. Allah’ın izniyle mahalli idareler seçimlerine 10’lar 100’ler değil 10 binlerce gönül birliği olan ülküdaşımızla süreci devam ettirteceğiz. Bolu’da Milliyetçi Ülkücü Hareket 50 bin oy aldı. Biz 50 bine yakın bir sayı ile de üye çalışmamamızı bitireceğiz” ifadelerini kullandı.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN