Millet Partisi Genel Başkanı Cuma Nacar, katıldığı canlı yayında, “Alternatifsiz değilsiniz. Millet Partisi size yeni bir çözüm, yeni bir alternatif sunuyor” dedi.

Köroğlu Haber Seçim Arenası programının konuğu Bolu’yu ziyaret eden Millet Partisi Genel Başkanı Cuma Nacar oldu. Genel siyaseti değerlendiren Nacar, partisine dair önemli açıklamalarda bulundu.

“HAKARET VE ŞANTAJA VARAN BİR DİL KULLANMAKTADIRLAR”

Yerel seçimin eşit olmayan şartlarda gerçekleştiğinin mesajını veren Nacar, “Türkiye eşit, adil ve demokratik olmayan, kirli bir siyasetle maalesef 31 Mart seçimlerine gitmektedir. Diğer siyasi partilerin anladığı ve uyguladığı politika dili kirletilmiştir ve haram paralarla, senin paralarınla, tüyü bitmemiş yetimlerin hakkı gasp edilerek alınan paralarla seçim çalışmaları yürütülmektedir. Bunları yaparken de birbirlerine karşı tehdit, hakaret ve şantaja varan bir dil kullanmaktadırlar” dedi.

“KİRLETİLMİŞ BİR SİYASET DİLİNİN HİÇ KİMSEYE YARARI YOKTUR”

Millet Partisi’nin kutuplaştıran siyaseti reddettiğini ifade eden Nacar, “Vatandaşlarımız çocuklarıyla birlikte, ekranların karşısına geçerek, haber bültenlerini bile izlemez hale gelmiştir. Böylesine kirletilmiş bir siyaset dilinin hiç kimseye yararı yoktur. Millet Partisi, ayrıştıran, ötekileştiren, kutuplaştıran siyaset anlayışını reddeder. Millet Partisi, birleştiren, kardeşleştiren bir politik anlayışın savunucusudur. Bu yaparken Millet Partisi, yetiştirmiş olduğu kadrolarıyla ve ortaya koymuş olduğu ‘Muhteşem Türkiye’ projesiyle ülkemizin karşı karşıya bulunduğu problemler üzerinde çok uzun zamandan beri araştırma ve inceleme yapmakta. Bu sorunların neler olduğunu ve çözüm yollarını tespit etmektedir” ifadelerini kullandı.

“MUHTEŞEM TÜRKİYE BİR ÇALIŞMANIN ÜRÜNÜDÜR”

Muhteşem Türkiye projesinden bahseden Nacar, “Muhteşem Türkiye projesi böyle bir çalışmanın ürünüdür ve Muhteşem Türkiye projesi Millet Partisi yönetiminde, iktidarında hayat bulduğunda vatandaşlarımız yokluğa, yoksulluğa mahkûm edilmeyeceklerdir. Vatandaşlarımız çöp konteynerlerinden yemek arama derdine düşmeyeceklerdir. Vatandaşlarımız Devlet’iyle güçlü ileri, mutlu ve huzurlu olacaktır” diye konuştu.

“MİLLET PARTİSİ BİR ALTERNATİF SUNUYOR”

1000 YILLIK TARİHİ ESERİ SON GÜNLERİNİ YAŞIYOR 1000 YILLIK TARİHİ ESERİ SON GÜNLERİNİ YAŞIYOR

Nacar, Türkiye’de seçmenin seçeneksiz olmadığını ifade ederek, “Bütün bunların olabilmesi için seçim son derece ulvi bir görevdir ve insanın hayatı seçtikleriyle şekillenir. Onun için biz inanıyoruz ki insan için ancak iki eliyle yaptıkları vardır. Ve insanın boynuna asılmıştır. Eğer biz hakkı, haklıyı, iyiyi, doğruyu güzeli seçersek, işte o zaman biz doğru bir seçim yapmış oluruz. İki kötüden, iki yanlıştan birine evet demek zorunda değilsiniz, çözümsüz değilsiniz, çaresiz değilsiniz. Alternatifsiz değilsiniz. Millet Partisi size yeni bir çözüm, yeni bir alternatif sunuyor ve çözümün adresinin Millet Partisi olduğunu duyuruyor” şeklinde konuştu.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN