Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili İsmail Akgül, “Geçen Ankara’da bize Bolu’yla ilgili ‘En önemli projeniz ne?’ diye sordular. Bizim bir Boluspor’umuz var. Onu bir kalkındırırsak en büyük projemizi gerçekleştireceğiz” dedi.

Haber: Oğuzhan Eke

Boluspor’un olağanüstü kongresine katılan Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili İsmail Akgül, özel açıklamalarda bulundu. Boluspor’a destek çağrısı da yapan Akgül, Boluspor’a olan hassasiyetini dile getirdi.

VALİ ERKAN KILIÇ, DOĞA VE SU KAYNAKLARI İÇİN TALİMAT VERDİ VALİ ERKAN KILIÇ, DOĞA VE SU KAYNAKLARI İÇİN TALİMAT VERDİ

“BİZİM BİR BOLUSPOR’UMUZ VAR”

En büyük projelerinin Boluspor olduğunun altını çizen Akgül, “Biz hem Bolu’nun evladı olarak hem bir Bolusporlu olarak, Boluspor ve milli maçlara bir hassasiyetimiz var. Tabi ki bizde kendi memleketlimizin takımını hep iyi yerlerde olmasını istiyoruz. Geçen Ankara’da bize Bolu’yla ilgili ‘En önemli projeniz ne?’ diye sordular. Bizim bir Boluspor’umuz var. Onu bir kalkındırırsak en büyük projemizi gerçekleştireceğiz. Biz de hem şahsımızda hem diğer siyasilerimize, iş insanlarımıza, Boluspor’a gönül vermiş tüm Bolulu hemşehrilerimize Boluspor’a destek vermek üzere her daim yanında olmasını, beraber yol yürümeye davet ediyorum” dedi.

“GENÇLERİMİZE DESTEK OLABİLMEK ADINA MÜCADELE EDECEĞİZ”

Bolu ve Boluspor için mücadele edeceklerini de belirten Akgül, “Biz inşallah bu süreçten kulübümüzün, Bolusporlu yöneticilerimizin, Boluluların yanında olacağız. Elimizden ne gelirse, gücümüz yettiğinde kendi kulübümüze, kendi öz sporumuza sahip çıkmak adına, alttan yetişen gençlerimize destek olabilmek adına mücadele edeceğiz. İnşallah bu yükün altında kalmayız. İnşallah beklediğimiz yerlerde, beklediğimiz başarıyı elde ederiz”

Editör: Ahmet İshak GÜLEN