(ÖZEL HABER: ASLI AKIŞ)- Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı Cihan Özkalem, her yıl Ramazan ayında düzenledikleri geleneksel yardım kampanyasını bu yıl da başarıyla tamamladıklarını duyurdu. Özkalem, Ramazan ayını hayır ve yardımla dolu geçirmenin gururunu yaşadıklarını ifade ederek, kampanyaya destek veren herkese teşekkür etti.

Kampanya kapsamında Bolu merkezinde yaklaşık 900 adet Ramazan kolisi, 250 adet alışveriş çeki ile birlikte ihtiyaç sahiplerine 68.000 TL fitre ve zekat parası dağıtıldı. Ayrıca her gün Ülkü Ocakları İl Binası ve MHP İl Başkanlığı'nda en az 100 kişilik iftar ve sahur programları düzenlenerek toplamda 450.000 TL'lik maliyet karşılandı.

BOLU'DA YENİ BEYAZ EŞYA MAĞAZASI AÇILDI BOLU'DA YENİ BEYAZ EŞYA MAĞAZASI AÇILDI

“RAMAZAN AYINI HAYIR, HASENAT VE YARDIMLARLA GEÇİRDİK”                   

Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı Cihan Özkalem, ramazan ayını hayır ve yardımlarla geçirmenin haklı gururunu yaşadıklarını belirterek;  “Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Bolu İl Başkanlığı olarak her yıl Ramazan ayında geleneksel hale getirdiğimiz yardım kampanyamızın Ramazan ayının sonuna gelmemiz sebebiyle bitirmiş bulunmaktayız. Mübarek Ramazan ayını hayır, hasenat ve yardımlarla dolu dolu geçirmenin haklı gurunu yaşamaktayız. Bizler hayra aracılık ettik. Yardımsever Bolu Halkımız başta olmak üzere, MHP Bolu Belediye Başkan Adayımız İlhan Durak, Milletvekilimiz İsmail Akgül, MHP Bolu İl Başkanımız Ayhan Çelikkol, MHP Bolu İl Yöneticilerimize, Bolulu İş Adamlarımızın ve Esnaflarımızın maddi ve manevi desteklerini göz ardı edemeyiz, her birine canı gönülden teşekkür ederiz. Allah hayırlarını kabul etsin.” İfadelerini kullandı.

ÖZKALEM, DESTEK VEREN TÜM HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR ETTİ

İhtiyaç sahiplerine zekat ve fitreleri de ulaştırdıklarına işaret eden Cihan Özkalem; “Ramazan Ayı boyunca Bolu Merkezimizde ihtiyaç sahiplerine Yaklaşık 900 Adet Ramazan Kolisi, her biri 500 TL olmak üzere 250 Adet Alışveriş çeki, yine ihtiyaç sahibi öğrenci ve vatandaşlarımıza 68.000 TL fitre ve zekat parası, her gün istisnasız Ülkü Ocakları İl Binamızda ve MHP İl Başkanlığımızda Üniversite teşkilatlarımıza ve misafirlerimize en az günlük 100 kişilik iftar ve sahur olmak üzere günlük 15.000tl masraf üzerinden toplamda 450.000 TL iftar ve sahur maliyeti karşılandı. Ben sizlerin aracılığıyla bizlere güvenen, bu hayırlarda bizlere destek veren, her bir vatandaşımıza, abimize, ablamıza, kardeşimize, MHP ve Ülkücü Ocaklarımıza gönül veren herkese tekrar teşekkür ederim.”dedi.

“ÜLKÜ OCAKLARI HER DAİM İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA OLACAK”

Özkalem; “Yardımların sadece merkezde değil, ilçeler ve beldelerde de gerçekleştirildiğini vurgulayarak; “Başta ben Ocak Başkanı olarak, il yöneticilerimiz ile beraber Ramazan Ayı boyunca kapı kapı dolaşarak, en çok ihtiyaç sahibi kimse onu bularak, büyük emek harcayıp, sırtımızda, ellerimizde kolilerle, adım adım yürüyerek her bir vatandaşımıza bu yardımları apartmanlarının önüne değil, en üst katlara merdivenlerden çıkarak ulaştırdık ve emanetleri teslim ettik. Bu yardımlar tabiî ki sadece Merkezde değil, ilçelerimizde ve beldelerimizde bulunan Ülkü Ocakları Başkanlıklarımızca da gerçekleştirildi. İlçe ve Beldelerimizde toplam 2000 adet koli, 200.000tl zekat ve fitre parası, 137 adet ayakkabı, 37 çocuk giydirme yapıldı. Allaha şükürler olsun ihtiyaç sahiplerinin büyük bir kısmına Ülkü Ocakları olarak ulaşıldı. Ülkü Ocaklarımız var oldukça garibanın ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olacaktır.” Şeklinde konuştu.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN