Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Teşkilatları 30 Ağustos Zafer Bayramının 101. Yılında 1001 adet Türk bayraklı rozeti vatandaşlara dağıttı. 

İZZET BAYSAL VAKFI, 37’NCİ KEZ LİSE ÖĞRENCİLERİNİ SEVİNDİRDİ İZZET BAYSAL VAKFI, 37’NCİ KEZ LİSE ÖĞRENCİLERİNİ SEVİNDİRDİ

HABER: ASLI AKIŞ

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Paşa önderliğinde Türk ulusunun var olma savaşını kazandığı destansı zaferin 101. yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlanırken, Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanlığı anlamlı bir etkinliğe imza attı.

Bu tarihi günü anlamak ve anlatmak için,1001 adet Türk Bayrağı Rozetlerini MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, MHP Bolu İl Başkanı İlhan Durak, Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanı Cihan Özkalem,  Merkez İlçe Başkanı Hakan Aydın, KAÇEP Başkanı Sema Gülen, İl ve ilçe teşkilatları birlikte İzzet Baysal caddesindeki vatandaşlara takdim etti.

“COŞKU VE NEŞEYLE KUTLANIYOR”

MHP Bolu İl Başkanı İlhan Durak, 30 Ağustos Zafer Bayramı olarak ülkemizin her köşesinde coşkuyla kutlandığının altını çizerek; “30 Ağustos 1922 tarihinde başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde Anadolu’yu işgal eden düşman kuvvetlerini göndermek amacıyla başlatılan harekat başarıyla sonuçlanmıştır. Bu tarih 30 Ağustos Zafer Bayramı olarak ülkemizin her köşesinde ve yavru vatanımız Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde büyük bir coşku ve neşeyle kutlanmaktadır.” şeklinde konuştu.

“ŞANLI TÜRK BAYRAKLI ROZETİMİZİ TAKDİM ETTİK”       

30 Ağustos Zafer Bayramının  anlam ve önemine binaen rozet dağıtıklarını vurgulayan il başkanı Durak; “Bizde teşkilat mensuplarımız, sayın vekilimiz, Bolu Ocak Başkanımız, KAÇEP birimimizle birlikte Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu günün anlam ve önemini en iyi yansıtan, bağımsızlığımızın ve özgürlüğümüzün simgesi, atalarımızın ve şehitlerimizin kanıyla bezenmiş, milli birlik ve inancımızı güçlendiren şanlı Türk bayrağı rozetimizi 1001 adet olarak Zafer Bayramının 101. Yıl dönümü anısına vatandaşlarımıza hediye ettik. Bu vesile ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha rahmet ve minnetle anıyoruz. Yüce Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı şanlı ve kutlu olsun” ifadelerine yer verdi.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN