Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, 30 Ağustos Zafer Bayramında şehitlerimizi unutmadılar, vatandaşlara lokma ikramında bulundular.

HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ

30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başkomutanlığında Dumlupınar’da kazanılan büyük zaferin 101. yılı ilimiz Bolu’da sabah düzenlenen resmi programda büyük bir coşkuyla kutlandı.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Bolu İl Başkanlığı ve Bolu Ülkü Ocakları da tarihe altın harflerle kazınan bu büyük zafere ulaşmamızı sağlayan aziz şehitlerimizi unutmadı. İzzet Baysal Caddesi üzerinde bulunan MHP ve Ülkü Ocakları İl Başkanlıklarının önünde Bolu halkına şehitlerimizin ruhlarına ithafen lokma dağıtımı gerçekleştirildi.

Lokma dağıtımına MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, MHP Bolu İl Başkanı İlhan Durak, ve Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem ile ülkücüler katıldılar.

 Etkinlikle Milletvekili Akgül, Başkan Durak ve Özkalem, hazırlanan lokmaları vatandaşlara elleriyle ikram ettiler.

Lokma ikramı münasebetiyle şehitlerimizin ruhlarına bir Fatiha okunması arzu edilirken Akgül, Durak ve Özkalem vatandaşlarla kısa süre sohbet ettiler.

BOLU’DA GELİNLİK DENEMEK ARTIK ÜCRETLİ Mİ? BOLU’DA GELİNLİK DENEMEK ARTIK ÜCRETLİ Mİ?

MHP ve Ülkü Ocaklarından etkinlikle ilgili yapılan açıklamada, “30 Ağustos Zafer Bayramı sebebiyle, MHP Bolu İl Başkanlığı ve Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından şehitlerimizin ruhuna ve sevaplarına hitaben, teşkilatlarımızla beraber lokma dağıtıp, ruhlarına hediye eyledik. Yapmış olduğumuz bu etkinliğimizi Rabbim kabul etsin” ifadelerine yer verildi.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN