AK Parti yerel seçimler öncesi Bolu Belediye başkan aday adayları ile birlikte sahaya çıktı.

AK Parti İl Başkanı Suat Güner, Merkez İlçe Başkanı Engin Alemdar, 5 belediye başkan aday adayı ve il yönetim kurulu üyeleri ile Sağlık Mahallesi Kapalı Semt Pazarı’nda esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

AK Parti Bolu Belediye Başkan Aday Adayları Süleyman Özbağ, Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, Mustafa Deverenli, Selami Konyalıoğlu ve Reşat Özcan ile birlikte baştan sona pazarı gezen İl Başkanı Suat Güner, vatandaş ve esnafların talep ve önerilerini dinledi.

Pazaryeri ziyaretine ilişkin değerlendirme yapan AK Parti İl Başkanı Suat Güner, birlik ve beraberlik içinde süreci yürüttüklerini dile getirdi.

Bolu’nun her köşesinde AK Parti’nin temsil heyetini en yüksek seviyeye ulaştırmayı hedeflediklerini ifade eden Güner; “Bugün semt pazarlarımızdan Cuma pazarında Sağlık Mahallesi’nde aday adaylarımızla birlikte bir ziyaret gerçekleştirdik. Şehrimizin her köşesine partimizin temsil heyetini en yüksek seviyede ulaştırmaya devam ediyoruz.

“BİRLİK BERABERLİK İÇERİSİNDE BU SÜRECİ İDAME EDİYORUZ”

Sağlık Mahallesi’nde Bolu kapalı pazaryerinde vatandaşımızla ve esnafımızla bir araya geldik. Esnafımız ve vatandaşımız güncel sorunlara ilişkin taleplerini bizlere iletti. Kendilerini dinledik. Partimizin temsilcileri olarak sordukları sorulara cevap verdik. Genel olarak en fazla emekli maaşlarıyla ilgili gündemi meşgul eden konular ön plana çıkıyor. Vatandaşlarımız ağırlıklı olarak emekli maaş güncellemeleri ve genel ekonomik durum hakkında taleplerini dile getirdi. Bizlerde genel merkezimiz üzerinden millet meclisimize ve Sayın Cumhurbaşkanımıza bu talepleri ileteceğimizin sözünü verdik.  Birlik beraberlik içerisinde bu süreci idame ediyoruz. İnşallah hayırlara vesile olacak berekete dönecek bir sürece hep birlikte şahitlik edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN