Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın il ziyaretleri ve açılışları devam ederken bir yandan da AK Parti teşkilatları yeni dönemle birlikte saha çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda yaz döneminde yoğun bir saha çalışması yapan il ve ilçe teşkilatları, Ağustos ayı ile birlikte, gelenekselleşen “Şehir Buluşmaları” çalışmasının 2023 yılı startını verdi. Bolu'da da 12 Ağustos Cumartesi (bugün) şehir buluşmaları programı gerçekleştirilecek.

Haber: Aslı Akış

Her dönem saha çalışmalarıyla vatandaşın nabzını tutarak milletin sesine kulak veren AK Parti, bakanlarından milletvekillerine, il başkanlarından mahalle temsilcilerine kadar bütün kadrolarıyla 2023’ün yaz aylarında da sahada, vatandaşla iç içe olacak. Bu süreçte 21 yılda yapılan tüm eser ve hizmetler vatandaşla paylaşılırken; yeni dönemle birlikte ülkenin her köşesinde oluşan istekler ile beklentilere kulak verilecek ve talepler not edilecek.

BOLU’DA GELİNLİK DENEMEK ARTIK ÜCRETLİ Mİ? BOLU’DA GELİNLİK DENEMEK ARTIK ÜCRETLİ Mİ?

“VATANDAŞIMIZ CUMHURBAŞKANIMIZDAN YANA TEVECCÜH KULLANDI”

AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, 2023 genel seçimlerini anımsatarak; “Cumhuriyetin yeni yüzyılında Türkiye Yüzyılı sloganıyla yola çıkmıştık. 2023 seçimlerinde gördük ki bir kez daha Cumhurbaşkanımızın liderliğinde devletin yönetimini vatandaşlarımızın iradesiyle yine Cumhurbaşkanımız ve AK Partiden yana teveccüh kullandığını gördük” dedi.

“YEREL SEÇİMLE İLGİLİ DEĞERLENDİRMELER YAPIYORUZ”          

Güner, AK Parti de bir seçimin bittikten sonra diğer seçim için hızla çalışmalarına başladığına dikkat çekerek;  “Seçim bittikten sonra bir sonraki seçim takvimiyle ilgili çalışmaya başlar. Bizim çalışma prensibimiz bunun üzerine kurulu. Artık yerel seçimle ilgili değerlendirmeler yapıyoruz. Bugün içinden geçtiğimiz zaman diliminde bütün dünyanın zorlandığı şekliyle ekonomik olarak bir enflasyonist dönemi yaşıyoruz, zorlanıyoruz. Bununla ilgili sokakta vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Ekonomik olarak zorlandığımız her şeyi beraber istişare edip genel merkezimiz de istişare etsin diye paylaşıyoruz” şeklinde konuştu.

“ŞEHİR BULUŞMALARINDA İSTİŞARELER YAPIYORUZ”

“Şehir Buluşmaları” çalışmasının içeriğinden de bahseden Suat Güner; “Yerel siyasetle ilgili de yine 81 ilimizde şehir buluşmaları programları başladı. Şehir buluşmalarının konsepti şehrin bütün kılcal damarlarına kadar bütün ilçelerimiz de dahil olmak şartıyla STK’larla bir araya gelip istişare heyetlerini oluşturuyoruz. İlçelerimizin beldelerimizin genel olarak şehrimizin de hem bürokrasi eliyle devleti temsil ettiği biliyoruz. Sahada, sokakta, vatandaşımızın dilinde ne varsa onlarla ilgili yanlış, eksik bilinen ya da doğru noktaları tamamlayarak bir değerlendirme yapıyoruz. Bolu'da da 12 Ağustos Cumartesi şehir buluşmaları programını gerçekleştireceğiz.” İfadelerini kullandı.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN