Türkiye'nin önemli markalarından olan Alaçatı Muhallebicisi Bolu’da hizmete girdi.

Ege'nin eşsiz lezzetlerini ve özgün mimarisiyle tanınan Alaçatı Muhallebicisi, Bolu'nun Kılıçaslan Mahallesi'nde yeni şubesini görkemli bir açılışla hizmete sundu.

Açılışa, Bolu Milletvekili İsmail Akgül, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve birçok seçkin davetli katıldı.

Egenin eşsiz lezzetlerini Bolu halkıyla buluşturan Alaçatı muhallebicisi sahipleri Yahya Türker, Hidayet Akyüz, Orhan Gülenç, ortaklığıyla gerçekleşti.

Açılış töreninde konuşan Bolu Milletvekili İsmail Akgül, bu tür yatırımların şehre katkı sağladığını ve çeşitliliği artırdığını belirterek, işletmeye başarılar diledi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ise, Alaçatı Muhallebicisi'nin kaliteli hizmet anlayışıyla bilinen bir marka olduğunu vurgulayarak, şehre yeni bir lezzet noktası kazandırdığı için mutlu olduklarını ifade etti.

Açılışta bir araya gelen davetliler, Alaçatı Muhallebicisi'nin özel lezzetlerini deneyerek, keyifli bir gün geçirdi. Ege’nin kendine özgü lezzetli ve sağlıklı yemeklerinden yiyebilir, %100 keçi sütü ve gerçek meyve tanecikleri ile üretilen dondurmalarla damağınıza unutulmaz bir deneyim yaşatabilir.

GÜNÜN HER SAATİ EŞSİZLEZZETLERİYLE

Günün tüm öğünlerinde ve kahve aralarında, mimari konforu ve zengin menü içeriği ile müşterilerini en iyi şekilde ağırlayan bir Alaçatı Muhallebicisinde, sabahın erken saatlerinde Ege kahvaltısıyla güne başlayabilir, günün diğer saatlerinde, Ege’nin kendine özgü sağlıklı ve besleyici lezzetlerini deneyebilir, keçi sütü ve gerçek meyve tanecikleri ile üretilen onlarca çeşit dondurma içerisinden kendi favorilerinizi seçebilir, Alaçatı’nın eşsiz sütlü tatlılarıyla lezzetli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN