Cumhuriyetimizin 100. Yılı onuruna ilimizdeki 100 çarşı ve mahalle bekçisi 100 ünite kan bağışında bulundu.  Örnek teşkil eden organizasyonda kan bağışının önemine dikkat çekildi.

Bolu Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası’ndaki etkinliğe; İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, il emniyet müdür yardımcıları, birim amirleri, çarşı ve mahalle bekçileri katıldı.

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Cumhuriyet'in 100. yılı ve Kızılay Haftası etkinlikleri kapsamında kan bağışı kampanyası düzenlendi. Bu kapsamda 100 çarşı ve mahalle bekçisi Türk Kızılay’a 100 ünite kan bağışında bulundu.

Etkinlikte ilk olarak, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, emniyet binası önünde 100 rakamı şeklinde bekleyen bekçileri selamladı.

İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren; “100. Yıl etkinlikleri kapsamında Kızılay ile yaptığımız proje tamda Kızılay haftasına denk geldi. Bu projede bizimle iş birliği yapan Kızılay’a teşekkür ediyorum. Haftanız hayırlı uğurlu olsun. Ayrıca projeye destek veren göğsümüzü kabartan bekçilerimize çok teşekkür ediyorum. İnşallah verdiğimiz kanlar bu vatana canımızla kanımızla destek olur” şeklinde konuştu.

Akaryakıttaki tek fiyat düzenlemesi nedir? Akaryakıttaki tek fiyat düzenlemesi nedir?

Daha sonra 100 çarşı ve mahalle bekçisi, emniyet müdürlüğünün kafeteryasında oluşturulan alanda kan bağışında bulundu.

Polis memurları ile rütbeli personelin de gün içinde kan verebileceği duyuruldu.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN