AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, son 20 yıl içerisinde Bolu ve ilçelerini birbirine bağlayan yol ağlarının kalitesinin yüksek standartta yapıldığını vurgulayarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve dönemin Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’a teşekkürlerini sundu.

Ak Parti Hükümetinin 20 yıllık iktidar döneminde Ulaştırma, Denizcilik, Haberleşme ve iletişim alanında Türkiye'ye çağ atlatan birçok projeye imza attığına işaret eden AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, aynı zamanda ulaştırma ve iletişim alanında Bolu’ya olan kazanımlardan bahsetti.

Geçtiğimiz Salı günü Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) 2023-2024 Akademik Yılı açılışında kürsüden seslenen Yüksel Coşkunyürek, Bolu ve ilçelerinde elde edilmiş ulaşım yatırımları noktasında çalışmalar yürütüldüğünü belirtti.

Milletvekili Coşkunyürek, Bolu’nun ulaşım alanındaki birçok sorununun da yakın zamanda çözüleceğini kaydederek; “Türkiye ve millet olarak son20 yıl içerisinde Karayolları, Demiryolları, Havayolları, limanlar ve iletişim alanında ülkemize kazandırmış olduğu tüm eserler için başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a milletimiz ve Bolulular adına çok teşekkür diyorum.  Bizler son 20 yıl içerisinde Bolu’da elde ettiğimiz tüm ulaşım yatırımlarında sizlerin emeği, katkısı ve takdirleri var.

MHP BOLU, ÜLKÜCÜ ŞEHİTLER İÇİN HELVA DAĞITTI MHP BOLU, ÜLKÜCÜ ŞEHİTLER İÇİN HELVA DAĞITTI

Bugün Bolumuza kazandırdığımız yaklaşık 150 kilometreye yakın duble yol ağı ile bolumuzu ilçelere bağlayan devlet yollarımızın kalite standartının yükseltilmesi bunların içerisinde Bolu-Mudurnu, Mudurnu- Göynük, Bolu –Seben ve Yeniçağa- Mengen yolumuz gibi bir çok yolumuz Binali Yıldırım’ın Ulaştırma bakanlığı yaptığı dönemde faaliyete geçti. Bir kısmı tamamlandı bir kısmı da son aşamasına geldi. İnşallah bunlar tamamlandığında Bolumuz ulaşım alanındaki birçok sorununu çözmüş olacak” ifadelerini kullandı.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN