Özcan’a, Köroğlu TV Genel Yayın Yönetmeni Ahmet İshak Gülen tarafından, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in, “Ben Sayın Genel Başkanımı da (Kemal Kılıçdaroğlu) telefonla arayıp bir sorarım. ‘Tanju, geri gelmek istiyor” ifadesi soruldu.

 “Özgür Bey’in, kurultay öncesinde, Düzce’deki bir gencin soruna verdiği cevap… ‘Tanju benim arkadaşım, evimde yatırırım gerekirse’ demek, çok anlamlı bir cümle. Evinizde herkesi yatırmazsınız. Güvendiğiniz insanları evinizde misafir edersiniz. Demek ki Sayın Genel Başkan, bu cümleleriyle bana ne kadar güvendiğini ifade etti. Sonrasında bir cümle kullandı ama arkasından, ‘Eski Genel Başkanımın da fikrini alacağım, soracağım şeyler söyledi ama nihai kararı kendisi ve ekibi verecek. Bu kararı verirken ki ben bu kararın artık olumlu olduğunu görüyorum, konuşuyoruz da kimlere fikrini soracağını kendisi değerlendirecek. Ben o şeyi çok farklı yerlere çekmedim”

DOLANDIRICILAR, HAC – UMRE ÇEKİLİŞİ YOLUYLA VATANDAŞIN 31 BİN LİRASINI ALDI DOLANDIRICILAR, HAC – UMRE ÇEKİLİŞİ YOLUYLA VATANDAŞIN 31 BİN LİRASINI ALDI

Özcan, İmamoğlu’na konuya bakışını da anlattı.

 “Sayın İmamoğlu da benim partiye dönmemi çok arzu ediyor”

Editör: Ahmet İshak GÜLEN