İYİ Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Mansur Şen, İYİ Parti’nin seçime yalnız girmesine ilişkin, “Çok memnun herkes. İYİ Parti, kimsenin aparatı değildir” dedi.

Köroğlu TV’de yayımlanan Seçim Arenası programının 9’uncu bölüm konuğu İYİ Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Mansur Şen oldu. Canlı yayında gazeteciler Aslı Akış ve Oğuzhan Eke’nin sorularını yanıtlayan Şen, İYİ Parti’nin seçime tek başına girmesinin toplumda karşılığı olduğunun altını çizdi.

“ÇOK İYİ BİR KARAR”

Şen, vatandaşın memnuniyetine dikkat çekerek, “Çok memnun herkes. İnanın gezdiğim şu anda, esnafımızda, kurumlarda… Genel teveccüh bizim çok doğru yaptığımız. Hür ve müstakil dediniz ya çok doğru bir kavram. Hür ve müstakil şekilde girmemizin çok geç alınmış bir karar olduğunu, hatta bunun daha erken alınmış olsaydı gibi… Şimdi oralara girmeyeceğim ama… Çok iyi bir karar olduğunu, biz gezdiğimiz her yerde görüyoruz arkadaşlar” dedi.

“CHP’Lİ ARKADAŞLARA DA BAŞARILAR DİLİYORUZ”

Şen, İYİ Parti’nin kimsenin aparatı olmadığını ifade ederek, “Tabi CHP’li arkadaşlara da başarılar diliyoruz. Bir süre fizibilitelik yaptık. Ama belli konularda anlaşamadık, ben bunu daha evvel de söylemiştim. İYİ Parti, kimsenin aparatı değildir yani. Biz İYİ Parti olarak birilerine seçim kazandıran konumunu artık taşımak istemiyoruz” diye konuştu.

“VATANDAŞIMIZDAN DESTEĞİNİ ALACAK İNŞALLAH”

İYİ Parti olarak yeni bir seçeneği vatandaşa sunduklarını belirten Şen, “İYİ Parti hür ve müstakil bir şekilde seçimlere girecek, milliyetçi, kalkınmacı, demokrat yapısıyla, milli manevi değerlere bağlı bir şekilde vatandaşımızdan desteğini alacak inşallah.  Biz bu yolu vatandaşın önüne sunduk. Bu AK Parti, CHP ikileminden iktidar, muhalefet ikileminden bunalan vatandaşımızın adresinin İYİ Parti, Bolu’da da Mansur Şen olmasını arzu ediyoruz. Biz sahada da bunu görüyoruz. Yeterli mi? Daha çok olması lazım… İnşallah gün geçtikçe biz bunun daha iyi yerlere gideceğini düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN