BOLU'DA PROTOKOL ÜYELERİ BAYRAMLAŞTI BOLU'DA PROTOKOL ÜYELERİ BAYRAMLAŞTI

Geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden AK Parti Bolu İl Seçim İşleri Başkanı Avukat Fikret Çıracı için Bolu Adliyesi önünde tören gerçekleştirildi.

Törene AK Parti Eski Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Bolu Barosu Başkanı Av. Perihan Bengü Akşemsettinoğlu Yılmaz, AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner,çok sayıda meslektaşı ve yakınları katıldı.

“HEPİNİZ ADINA ‘FİKRET’ GÖRÜŞMEK ÜZERE”

Törende konuşan Bolu Barosu Başkanı Av. Perihan Bengü Akşemsettinoğlu Yılmaz, Fikret Çıracı’nın dönem arkadaşı olduğunu belirterek gözyaşları içinde duygularını dile getirdi.

Akşemsettinoğlu Yılmaz, “Bilmeyenler için biraz paylaşmak istiyorum. Fikret benim dönem arkadaşım. Aynı zamanda mesleğe başladığımda bu koridorlarda beraber görev yaptık. Fikret gerçekten çok gençti. Ben seninle gurur duyuyorum. Bütün seni sevenler burada. Hayat görüşlerimiz ayrı olabilirdi. Ama her şeyi konuşurduk, gülerdik, dertleşirdik. Hayata ayrı pencerelerden bakmayı öğretti. Çok üzgünüm. Burada bir tören yapmadan göndermek istemedik. Hiçbir zaman görmedim mesleğine aykırı bir tavrını. Hepiniz adına Fikret görüşmek üzere. Allah rahmet eylesin. Sabırlar diliyorum.” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından, Merhum Çıracı için Kuran-ı Kerim okunarak dualar edildi. Çıracı’nın cenazesi Fatih Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Sarıcalar Mezarlığı'na defnedildi.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN