AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, Bolu Gazeteciler Cemiyetine ziyaret etti. Milletvekili Coşkunyürek, gerçekleştirdiği ziyarette AK Parti olarak hedeflerinin Bolu’ya yeni bir stadyum kazandırmak olduğunu açıkladı.

AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, Eski Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz döneminde stadyum konusunda girişimlerin olduğunu belirtti.

“Bolu’ya yeni bir şehir stadyumu gerekli”

Bolu’da stadyumu isteyen ve isteyenlerin olduğunu belirten Milletvekili Coşkunyürek; “Aynı hızlı tren gibi stadyumu da Bolu’da isteyenler var, istemeyenler var. Öyle bir durum var. Ama genel manada bakacak olursak, Bolu’ya yeni bir şehir stadyumu gerekli. Onun altını çizelim” dedi.

RAMAZAN KOLİLERİ, ALIŞVERİŞ ÇEKLERİ VE FİTRE-ZEKATLAR İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DAĞITILDI RAMAZAN KOLİLERİ, ALIŞVERİŞ ÇEKLERİ VE FİTRE-ZEKATLAR İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DAĞITILDI

“Bir spor kompleksi olarak bakmak lazım”

Coşkunyürek, sadece stadyum değil spor kompleksi olarak konuya bakmaları gerektiğine vurgu yaparak; “Bu konuda da Alaaddin Bey zamanında epey bir kafa yoruldu. Yer konusunda neresi olabilir diye. Ama öncelikli başka konular olduğu için Bolu’nun gündeminde belki bu ötelenmiş oldu biraz daha. Biz ona spor kompleksi diyelim, sadece stadyum demeyelim. Bir spor kompleksi olarak bakmak lazım” şeklinde konuştu.

“Bakanımızda gerekli desteği vereceğini söylemiş”

Coşkunyürek, AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol’un geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor Bakanı Aşkın Osman Bak ile bir araya geldiğini de sözlerine ekleyerek şunları dile getirdi: “AK Parti olarak bizim hedefimizde Bolu’ya yeni bir stadyum kazandırmak var. Bu konuda Belediye Başkan Adayımızda talep kâr. Sayın başkanımızla da bir görüşme gerçekleştirdi. Bir araya geldiler. Sayın Bakanımızda gerekli desteği vereceğini söylemiş. Biz inşallah Belediye’yi aldığımız zaman ki alacağız bundan hiç şüphemiz yok.”

Editör: Ahmet İshak GÜLEN