Uzman Dr. Serap Kayhan Dermatoloji Kliniğini’nin açılışı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.  Kayhan, Bolu halkına en iyi dermatolojik hizmeti sunmayı hedeflediklerini kaydetti.

Kılıçarslan Mahallesi’ndeki Dermatoloji Kliniğini ‘in açılışına; Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Belediye Başkan Yardımcısı Leyla Beykoz,  Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdullah Alemdar, Bolu İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, MHP İl Başkanı İlhan Durak, Merkez İlçe Başkanı Hakan Aydın, Ülkü Ocakları Bolu il Başkanı Cihan Özkalem, KAÇEP Başkanı Sema Gülen, Kamu-Sen Başkanı Furkan Özübek, Ak Parti belediye meclis üyesi Kamuran Avcı, doktorlar, sağlık uzmanları ve çok sayıda davetli katıldı.

“DENEYİMLİ EKİBİMLE HİZMET VERECEĞİM”

Kliniğin açılış konuşmasını yapan Uzman Dr. Serap Kayhan, Bolu halkına en iyi dermatolojik hizmeti sunmayı taahhüt etti. Kliniğin güncel tedavi seçenekleri, cilt sağlığına dair geniş bir yelpaze sunması ve deneyimli ekibiyle hizmet vereceğini belirtti.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, klinik açılışında yaptığı konuşmada, yerel halkın sağlığını korumaya verilen önemi vurgulayarak, böyle önemli bir kliniğin Bolu’ya kazandırılmasından duyduğu memnuniyeti kaydetti.

KURDELE KESİLDİ

Konuşmaların ardından,  kliniğin açılışı Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Belediye Başkan Yardımcısı Leyla Beykoz,  Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdullah Alemdar ve MHP İl Başkanı İlhan Durak tarafından kurdele kesimi yapılarak gerçekleştirildi.

Dermatoloji alanında uzmanlaşmış olan Dr. Serap Kayhan'ın liderliğindeki klinik, güncel teknoloji ve tedavi yöntemleri ile donatılmış, modern bir sağlık merkezi olarak hizmet vermeye başladı.

YALNIZ BIRAKMADILAR

MHP BOLU, ÜLKÜCÜ ŞEHİTLER İÇİN HELVA DAĞITTI MHP BOLU, ÜLKÜCÜ ŞEHİTLER İÇİN HELVA DAĞITTI

Bolu'nun dört bir yanından gelen konuklar, uzmanlığına ve kliniğin modern donanımına olan güvenlerini ifade etmek için Dr. Serap Kayhan'ı yalnız bırakmadı.

Dr. Serap Kayhan, uzun yıllar süren deneyimi ve uzmanlığıyla cilt sorunlarına çözüm sunuyor. Cilt problemleri, estetik ihtiyaçlar veya dermatolojik muayeneler için Dr. Serap Kayhan’ın kliniğine başvurarak, uzman bakım ve tedavi alabilirsiniz.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN