(HABER: ASLI AKIŞ/ SERVET GÖKÇEK)- Ramazan Bayramı dolayısıyla İl Emniyet Müdürlüğü Bahçelievler Polis Merkezi Amirliği ve İl Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Bolu Valisi Erkân Kılıç, güvenlik güçleriyle bayramlaştı.

Bolu Valisi Erkan Kılıç, ramazan Bayramı dolayısıyla Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Bahçelievler Polis Merkezi Amirliği ve Bolu İl Jandarma Komutanlığına ziyarette bulundu.

Vali Erkan Kılıç’ın Ramazan Bayramı dolayısıyla gerçekleştirdiği ziyaretlere, Garnizon Komutan Vekili Tank Komando Kıdemli Albay Cavit Nartop, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Mehmet Avcı, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren de eşlik etti.

BAHÇELİEVLER KARAKOLU ZİYARET EDİLDİ

Bolu Valisi Erkan Kılıç ve beraberindeki protokol ilk olarak Bahçelievler Polis Merkezi Amirliğine giderek görevi başındaki emniyet personelinin Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

Burada Vali Kılıç ve beraberindeki heyet İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren tarafından karşılandı.

Gerçekleştirilen ziyarette Vali Kılıç ve beraberindekiler emniyet mensupları ile tek tek bayramlaştılar.

“BU VATAN ÜZERİNDE ÇOK HAKKINIZ VAR”

Vali Erkan Kılıç, Türk polis teşkilatının 179. Yıl dönümünü kutlayarak; “Emniyet Teşkilatının da 179. Yıl dönümü. Bayrama denk geldi. Hem Emniyet Teşkilatımızın gününü kutluyoruz hem de bayramımızı coşkulu bir şekilde hep beraber kutluyoruz. Hepimizin bayramı mübarek olsun. Emniyet Teşkilatı, Jandarmayla beraber, askerlerimizle beraber bu vatanın güvenliğinin sağlanması, huzur içerisinde vatandaşlarımızın yaşaması için elinden gelen gayreti her zaman gösterip, aziz bildiği bu vatan uğruna canını da ortaya koyarak yeri geldiği zaman şehadet mertebesine ulaşmakta. Sizin bu vatan ve insanlarımız üzerinde çok hakkınız var. Allah sizlerden razı olsun.” İfadelerine yer verdi.

JANDARMA PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞMA YAPILDI

Bolu Valisi Erkan Kılıç ve beraberindeki heyetin ikinci durağı İl Jandarma Komutanlığı oldu. Burada Vali Kılıç ile protokolü İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Mehmet Avcı tarafından karşıladı.

MHP BOLU, ÜLKÜCÜ ŞEHİTLER İÇİN HELVA DAĞITTI MHP BOLU, ÜLKÜCÜ ŞEHİTLER İÇİN HELVA DAĞITTI

Albay Avcı’nın bayramını tebrik eden Vali Kılıç daha sonra askerlerle bayramlaştı.

Ziyarette askerlerle tokalaşarak bayramlarını kutlayan Bolu Valisi Erkan Kılıç ve diğer protokol üyeleri görevleri başında olan personele başarılar diledi, akabinde Vali Kılıç, programına devam etmek üzere yerleşkeden ayrıldı.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN