İLK ZİYARET ŞEHİTLİĞE YAPILDI, ŞEHİT AİLELERİ UNUTULMADI İLK ZİYARET ŞEHİTLİĞE YAPILDI, ŞEHİT AİLELERİ UNUTULMADI

Tanju Özcan’ın Ankara’ya başlattığı Değişim ve Adalet Yürüyüşünün ikinci günü başladı. Özcan, “Onların korktuğu gibi olacak. Değişim kaçınılmaz” dedi.

Haber: Oğuzhan Eke

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Adalet ve Değişim Yürüyüşünü Bolu’dan başlattı. Anıtpark’taki Atatürk heykeli önünden Ankara’ya harekete geçen Özcan, ilk gün yürüyüşünü Tekke Köyü sapağında tamamladı. Özcan ve beraberindekiler ilk gün 20 kilometrelik bir mesafe kat etti. Yürüyüşün ikinci günü de başladı. Yürüyüşü Köroğlu TV Muhabiri Aslı Akış takip ediyor.

Yürüyüş öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Özcan, “Dün büyük bir inançla başladık, kararlılıkla başladık. Bunun sonucunda da umutlu bir şekilde Ankara’ya giriş yapacağız. Zaten dün parti sözcüsünün açıklamalarında da değişiminden kaçınan, değişmemek için her şeyi yapan, koltuktan kalkmayı reddeden genel merkez yönetiminin ne kadar büyük panik içerisinde olduğunu gösteren açıklamalar. Tecrübeli bir siyasetçi olarak bunu söylüyorum. Dolayısıyla onların korktuğu gibi olacak. Değişim kaçınılmaz” dedi.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN