Bolu Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Hüseyin Nadi Okur, Bakanların Bolu için verdiği sözlere dair, “Verdiğimiz sözlerin arkasındayız. Yapılması için de hem takipçisi olacağız hem de sizin önünüzü açacağız” dedi.

Bolu Belediye Meclisinin Nisan Ayı 1. Oturumu tamamlandı. 2 buçuk saat süren toplantıda grubu adına konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Hüseyin Nadi Okur, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

“BAŞARILAR DİLİYORUM”

Seçim sonuçlarını tebrik eden Okur, “Sayın Başkan, 31 Mart 2024 seçimlerinde yeniden seçildiniz ve bir dönem daha Bolu Belediye Başkanlığını sürdürme görevini üstlendiniz. Sizin şahsım ve grubun adına tebrik ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Sayın Başkan’ın yanı sıra seçimlerde tüm siyasi partilerin meclis üyelerini tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum. AK Parti’nin bir mensubu olarak, bu dönemde Bolu’muza yapılacak her türlü işlerde sizin yanınızda olacağımı belirtmek istiyorum. Davamız Bolu, sevdamız Bolu’dur. Hayırlı görmediğimiz konularda da yapıcı bir yaklaşımla, faaliyetlerin doğru bir şekilde yapılmasını talep edeceğimizi belirtmek istiyorum” dedi.

“SİZİN ÖNÜNÜZÜ AÇACAĞIZ”

Okur, seçim döneminde Bolu’ya gelen bakanların; hastane, stadyum ve dal-çık kavşakları gibi projeler için verdiği sözlere ilişkin de konuştu. Bu sözleri takip ettiklerini belirten Okur, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın önünü açacaklarını ifade etti. Okur, şu şekilde konuştu:

HEM SICAK HEM SOĞUK VURDU HEM SICAK HEM SOĞUK VURDU

“Bu konuda biz kendi arkadaşlarımızla da istişare ettik. Biz verdiğimiz sözlerin arkasındayız. Yapılması için de hem takipçisi olacağız hem de sizin önünüzü açacağız. Bu konuda söz veriyorum. Grubum adına” ifadelerini kullandı.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN