Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Mehmet Aşıla, partisinin son aylarda gösterdiği büyük yükselişe dikkat çekerek; “Yeniden Refah Partisi olarak son ayların en büyük yükselişini gösteren partiyi temsil ediyoruz. Tarih tekerrür edecek. Bolumuzda da iddialı bir konumdayız. Hem merkezi hem de ilçelerimizde aynı başarıyı göstereceğiz” dedi.

Bir takım temas ve ziyaretlerde bulunmak amacıyla ilimizde gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Mehmet Aşıla, İzzet Baysal Caddesi parti binası önünde Yeniden Refah Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı Faruk Bayrakdar ve partililer tarafından karşılandı.

Akabinde stant ziyareti yapan Aşıla, Yeniden Refah Partisinin son aylarda kaydettiği çarpıcı yükselişin altını çizerken, gelecek seçimlere olan güvenlerini de dile getirdi.

“EN BÜYÜK YÜKSELİŞİNİ GÖSTEREN PARTİYİ TEMSİL EDİYORUZ”

Seçimlere kısa bir süre kaldığını vurgulayan Aşıla, “Seçimlere bir haftadan daha az bir süre kaldı. Yeniden Refah Partisi olarak son ayların en büyük yükselişini gösteren partiyi temsil ediyoruz.  Şükürler olsun kurulmasından 5 buçuk yıl geçmesine rağmen üye sayısı bakımından Türkiye’nin 3.partisi olma yolunda hızla ilerliyoruz. Hem vekil hem genel başkan yardımcısı olmamız hasebiyle Türkiye’yi geziyoruz. Her gittiğimiz yerde yeniden refah partimize büyük bir teveccüh olduğunu görüyoruz” şeklinde konuştu.

“TARİH TEKERRÜR EDECEK”

Tarih boyunca Milli Görüş hareketinin benzer başarılar elde ettiğini belirten Aşıla; “Tarih tekerrür edecek. Milli görüş tarihte böyle olmuştur yerel seçimlerde gelen başarıdan sonra Türkiye’de birinci parti olmuştur. Aynı şekilde 1984- 1989 ve 1994’teki yerel yönetimlerdeki başarımızı bu 31 Mart’ta da göstereceğimize canı gönülden inanıyoruz. Bunun sahaya yansıdığı şekliyle görüyoruz.” dedi.

BOLU'DA PROTOKOL ÜYELERİ BAYRAMLAŞTI BOLU'DA PROTOKOL ÜYELERİ BAYRAMLAŞTI

“BOLUMUZDA DA İDDİALI BİR KONUMDAYIZ”

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Mehmet Aşıla, bölgede iddialı olduklarını ve başarıya ulaşacaklarına inandıklarını dile getirerek; “Bolumuzda da iddialı bir konumdayız. Hem merkezi hem de ilçelerimizde aynı başarıyı göstereceğiz. Genel başkanımız İstanbul’da ben Bolu’dayım. 30’a yakın belediyeyi alacağımızı ümit ediyorum. Yüzde 10’nun üzerinde de rahatlıkla oy alacağımızı söyleyebilirim. Allah yapacağımız çalışmaları hayırlı kılsın. Bolu’ya selam olsun.” İfadelerine yer verdi.

VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ

Bolu ziyaretinde dair değerlendirme yaptıktan sonra İzzet Baysal Caddesi üzerindeki vatandaşlarla sohbet eden Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Mehmet Aşıla, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın selamlarını iletti.

ESNAF ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Aşağı Çarşı’da esnaf ziyareti de yapan aşıla, Esnaflar bir süre sohbet ederek, istek ve taleplerini dinledi.  31 Mart tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimleri çalışmalarını sürdüren Yeniden Refah Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı Faruk Bayrakdar’a destek istedi.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN