Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, “Projelerimiz hazır, Bolu hazır” sloganıyla ulaşımdan eğitime, sosyal yaşamdan istihdama, sağlıktan spora kadar pek çok yeni ve Bolu’nun vizyonuna değer katacak projelerini Bolululara tanıtacak. Her projenin özenli bir araştırma ve çalışmanın ürünü olduğunu, en iyiye ulaşılmasının hedeflendiği belirten Durak tüm Bolululara davette bulundu.

31 Mart'ta yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Bolu Belediye Başkanlığına aday gösterilen ve yaklaşık bir aydır sahada seçim çalışmalarını yürüten İlhan Durak, 12 Şubat Pazartesi saat 19.00’da Necip Fazıl Kültür Merkezinde proje tanıtım toplantısı düzenleyecek.

Yoğun temposuyla adeta kapı kapı gezerek, destek talebinde bulunan Durak, gereksinim ve eksiklikleri tespit ederek Bolu’nun beklentilerine cevap verecek projeler hazırladıklarını kaydetti.

Köroğlu TV mikrofonlarına özel açıklamadan bulunan Başkan Adayı Durak; “Dur durak bilmeden seçim sahtı başladığı itibariyle sahada vatandaşlarımla buluşmaya çalışıyorum. İl başkanlığı sürecinde de sahadan hiç eksilmeden, geri kalmadan hep vatandaşlarımızın yanında olma gayreti içerisinde bulunduk. 12 Şubat Pazartesi saat 19.00’da Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde proje tanıtım toplantısını gerçekleştireceğiz.

Bolumuzun gereksinimleri, eksiklikleri biliyoruz ve derledik, toparladık bunlara yönelik çözüm odaklı projelerimizi vatandaşlarımızla buluşturacağız.

Tüm Bolulu vatandaşlarımızı, gönüldaşlarımızı, ülküdaşlarımızı gerçekleştireceğimiz proje tanıtım toplantımıza bekliyorum. Hep birlikte bir, iri ve diri olalım orada.” İfadelerine yer verdi.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN