14 Mayıs’ta yapılan milletvekili genel seçiminde MHP Bolu Milletvekili listesinin 1.sırasında yer alan, partinin çalışkan adayı olarak öne çıkan Milletvekili İsmail Akgül’ü Köroğlu Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Burhan Yeşiltaş, Köroğlu TV Muhabiri Aslı Akış, Köroğlu TV Kameramanı Yasin Celal Torun ve  Köroğlu TV Spor Akşamı Spor Yorumcusu Fahri Gündüz TBMM’de ziyaret etti.

Milletvekili Akgül, ziyaretin ardından Köroğlu TV & Köroğlu Gazetesine ilk kez TBMM’deki odasından açıklamalarda bulundu.

“Türkiye Yüzyılında Bolu’dan seçilmenin bir onuru ve gururu içindeyiz. Sizlere de Bolu basınımızı da Gazi Meclisimizde ağırlamaktan büyük şeref duyduk. Hoş geldiniz, sefa getirdiniz”

MÜDÜR KARA’DAN YKS 2024 SINAV ANALİZİ MÜDÜR KARA’DAN YKS 2024 SINAV ANALİZİ

“Büyük onur ve şeref duyuyoruz”

Milletvekili Akgül, Meclis gündeminin yoğun mesaisi dışında Bolu ve bölgeden gelen misafirlerini ağırladığını da belirtti.

“Yoğun bir tempo içinde gerek Bolu’dan gelen misafirlerimiz gerek MHP’nin bölgede başka Milletvekili olmamasından dolayı bölgeden gelen misafirlerimizi ağırlamaktan büyük onur ve şeref duyuyoruz. Hem misafir ağırlamaya hem Meclis çalışmasına hem Bakanlık diyaloglarına zaman ayırıp yetiştirmeye çalışıyoruz”

“Özür diliyoruz”

Akgül, davet edildikleri organizasyonların bazılarına yetişemediğinden ötürü özrünü dile getirdi.

“Eksik kaldığımız bir durum, vatandaşımızın işine yetişemediğimiz, programına yetişemediğimiz, mevlidine, düğününe yetişemediğimiz arkadaşlarımızdan, hemşerilerimizden sizlerin aracılığıyla özür diliyoruz”

“Omzumuza binen yükün farkındayız”

Milletvekili İsmail Akgül, üzerine düşen sorumluluğun farkında olduğuna da işaret etti.

 “Bizim hayatımızda seçimden sonra değişen tek şey omzumuza binen yük oldu. Yoksa hayatımızda başka değişen hiçbir şey yok. Bu yükünde farkındayız. Rabbim milletimize, memleketimize layık olmayı nasip etsin. Tekrar sizler, sizlerin gıyabında Bolu basınına çok teşekkür ediyorum. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadınız. Bundan sonraki süreçlerde yalnız bırakmazsanız çok seviniriz.”

Editör: Ahmet İshak GÜLEN