Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu İl Başkanı İlhan Durak, ‘Bolu’ya sahip çıkıyorum’ projesini başlattıklarını duyurarak, Bolulu vatandaşların sorunlarını, mhpbolu.com/anket/ adresi üzerinden aktarabileceğini açıkladı.

Haber: Oğuzhan Eke

Bolulu vatandaşların sorunlarını çözüm bulmak amacıyla MHP Bolu İl Başkanlığı tarafından, ‘Bolu’ya sahip çıkıyorum’ projesi başlatıldı. Proje kapsamında açılan mhpbolu.com/anket/ iletişim sitesiyle, vatandaşlar yaşadıkları sıkıntıları direkt olarak il başkanlığı aktaracak. Sorunların çözümü için MHP il yönetimi yerelde ve genelde girişimlerde bulunacak.

COŞKUNYÜREK, SEÇİM DÖNEMİNDE VERİLEN SÖZLERİ UNUTMADI COŞKUNYÜREK, SEÇİM DÖNEMİNDE VERİLEN SÖZLERİ UNUTMADI

Projeye ilişkin detaylı bilgi veren MHP Bolu İl Başkanı İlhan Durak, “Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanlığı olarak insanlarımızın sorunlarına çözüm üretebilmek için ‘Bolu’ya Sahip Çıkıyorum’ isimli projemizi ve bu amaç için oluşturduğumuz ‘www.mhpbolu.com/anket’ iletişim portalımızı sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Son günlerde giderek artan siyasi çekişmeler, kişisel ikballer ve ihtiraslar arasında sahipsiz bırakılan Bolu’muzun sorunlarına çözüm üretebilmek, sizlerin dertleriyle dertlenebilmek, sevinç ve mutluluklarınıza ortak olabilmek için ‘Bolu Sahipsiz Değil!’ diyoruz” dedi.

Durak, “Sizler için oluşturduğumuz iletişim portalı aracılığıyla büyükten küçüğe tüm sorunlarınızı bizlere iletebilirsiniz. Sorunlarınıza birlikte çözüm bulabilmek için dinlenmedik dert, çalınmadık kapı ve üretilmedik proje bırakmayacağız. Bu amaç için Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanlığı olarak sizlerin sorunları neredeyse bizler de çözüm için orada olacağız. ‘Tabiatın Kalbi Bolu, Bizim Kalbimiz de Bolu’ya Hizmetle Dolu’ gelin tüm sorunlarınızı birlikte çözelim” ifadelerini kullandı.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN