Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili İsmail Akgül; “Bolu’da Milliyetçi-Ülkücü hareketin bir yere taşınmasında yol gösteren İlhan Durak kardeşimizle 31 Mart’tan sonra Bolu’daki süreci yöneteceğiz. Bize müsaade edin vekaletinizi verin, bu dinamik kadroların bir yıl içinde Bolu’ya neler yapabileceğini hep birlikte gösterelim” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, yoğun bir katılım ve coşkuyla gerçekleşen proje tanıtım toplantısında 60 projesini açıkladı. Programda kürsüden seslenen MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, hiçbir siyasi parti gözetmeden tüm vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinlediklerini belirtti. Ayrıca, MHP Bolu belediye başkan adayı İlhan Durak’ın başkan olması durumunda kendilerine verilen sorumlulukla Bolu’ya nasıl hizmet edileceğini göstereceklerinin sözünü verdi.

“BOLU’YA NASIL HİZMETİ EDİLECEĞİNİ GÖSTERECEĞİZ”

MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, 14 Mayıs milletvekili seçimlerini anımsatarak, 31 Mart 2024 mahalli idareler seçimleri sonrasında da nasıl belediye yönetildiğini göstereceklerini vurgulayarak;  “Biz heyecanımızı her zaman diri tutuyoruz. Dinamizmimizi, samimiyetimizi, inancımızı her zaman diri tutuyoruz. 14 Mayıs’ta sizlerin bize vermiş olduğu desteklerden dolayı aynı samimiyetle, aynı inançla, aynı itikatla 31 Mart’ta da Bolu’ya nasıl hizmeti getireceğimizi 8 aydır Bolu’ya gösterdik. Rabbim nasip ederse nice yıllar Bolu’ya hizmet etmenin nasıl olduğunu, nasıl milletvekilliği yapıldığını, nasıl belediye yönetildiğini sizlerle birlikte göstereceğiz.” Şeklinde konuştu.

“İLHAN DURAK KARDEŞİMİZLE 31 MART’TAN SONRA BOLU’DAKİ SÜRECİ YÖNETECEĞİZ”

Kendilerine verilen yükün ve vebalin farkında olduklarına dikkat çeken Akgül; “Bizim birinci projemiz samimiyet dedik. Allah’ın izniyle bu projeyi biz yaşadığımız sürece tüm Milliyetçi Hareketin neferleri olarak sizlerle birlikte sürdüreceğiz. Allah’ın izniyle azimle bir şekilde mücadele ederek, Bolu’da Milliyetçi-Ülkücü hareketin bir yere taşınmasında yol gösteren İlhan Durak kardeşimizle 31 Mart’tan sonra Bolu’daki süreci yöneteceğiz. Hemşerilerimize şunu söyledik; biz Bolu’nun yükünü sırtlanmaya talibiz dedik. Evet omzumuza verilen yükün ve vebalin farkındayız. Sizlerin yüklediği yükü ve vebali taşıyabilecek genç ve dinamik kadrolar karşınızda. Bize müsaade edin vekaletinizi verin, işte bu dinamik kadroların bir yıl içinde Bolu’ya neler yapabileceğini hep birlikte göstereceğiz.” İfadelerine yer verdi.

“SİZLERİN DESTEĞİYLE BOLU’YA MAHCUP OLMAYACAĞIZ”

Sizlerle birlikte Aralık 2022 yılında göreve geldiğimiz an itibariyle AK Partili, CHP’li, oncu buncu demeden tüm hemşehrilerimizin talep ve sorunlarına çözüm bulmaya gayret ettik. Allaha şükürler olsun, bugün belediye başkan adayımızla topluluklara gittiğimizde bu vermiş olduğumuz samimiyetin, hizmetin karşılığını alabiliyoruz. Biz hep şunu söyledik, rabbim bizi Bolululara mahcup etme yarabbi. Allah’ın izniyle de 31 Mart’ta sizlerin desteği ile hem Bolu’ya mahcup olmayacağız,  liderimize mahcup olmayacağız,  teşkilatımıza mahcup olmayacağız” dedi.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN