Bolu'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu, anlamlı bir etkinlikle taçlandı. Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı Sedat Tok, bayram dolayısıyla makamını bir günlüğüne Mirza Batur Çelikkol'a devretti. Küçük Muhabir Çınar Atalay’da Çelikkol’a mikrofon uzattı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında temsili Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı Sedat Tok, koltuğunu Sakarya İlköğretim okulu öğrencisi Mirza Batur Çelikkol’a devretti.

MHP BOLU, ÜLKÜCÜ ŞEHİTLER İÇİN HELVA DAĞITTI MHP BOLU, ÜLKÜCÜ ŞEHİTLER İÇİN HELVA DAĞITTI

Devir teslim töreninde Bolu Takip Gazetesinin minik muhabiri Sakarya İlköğretim Okulu öğrencisi Çınar Atalay’da Çelikkol’a günün anlam ve önemine binaen sorular yöneltti.

Açıklamalarda bulunan çiçeği burnunda başkan Mirza Batur Çelikkol’da, tüm Dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı “Atamızın bizlere bıraktığı bu bayramdan dolayı mutluyum” dedi.

Küçük Muhabir Çınar’ın nasıl bir dünya hayal ediyorsunuz? Sorusu üzerine ise Çelikkol; “Atamızın bize emanet ettiği, Savaşların ve kavgaların olmadığı barış dolu temiz dünya istiyorum” şeklinde konuştu.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN