Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak’ın gizli kahramanları KAÇEP Başkanı ve üyeleri sahada çalışmalarını sürdürüyor.

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak ‘Gece uyumadan, gündüz oturmadan’ mottosuyla çalışmalarına devam diyor.

Milliyetçi-Ülkücü harekete gönül verenler de Başkan Adayı İlhan Durak için gecesini gündüzüne katarak sahada, çalmadık kapı, sıkmadık el, girmedik gönül bırakmamak adına çalışmalarına devam ediyor.

Özellikle Milliyetçi Hareket Partisi KAÇEP Başkanı Sema Gülen ve yönetim kurulu ekibi İlhan Durak’ın adaylığının açıklandığı günden bugüne bir dakikada bile durmadı.

 KAÇEP Başkanı Sema Gülen ve yönetim kuruluna yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür eden Durak “Onlar bizim gizli kahramanlarımız, onlar bizim annemiz, ablamız, kardeşimiz, Allah onlardan razı olsun dedi.

Hiç durmadan, bıkmadan, usanmadan destek olmaya gece gündüz çalışmaya devam ediyorlar. İnşallah hep birlikte Bolu’da zafere ulaşacağız. 1 Nisan’dan itibaren Bolu’da yep yeni bir dönem başlayacak ve Bolu hak ettiği değere sahip olacak” dedi.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN