Türkiye'nin önde gelen akaryakıt sağlayıcılarından Türkiye Petrolleri Çeliksoy Akaryakıt, uzun yıllardır sektöre hizmet veren deneyimli iş insanı Yasin Çuku'nun liderliğinde, Abant Kavşağı yolunda yeni bir istasyonunu hizmete açtı. Son derece lüks bir şekilde tefrişatı gerçekleştirilen iş yeri, bölgedeki akaryakıt ihtiyacına kaliteli ve güvenilir bir çözüm sunuyor.

İstasyonu Müdürü Burak Kaplan, hizmete giren akaryakıt istasyonuyla ilgili şunları söyledi: “Bolu’da 3. Şubemizi açtık. Bolu halkına da yıllardır hizmet vermekteyiz. Açılışımıza özel indirimli fiyatlarımızla LPG ve Oto Gazda da yakında hizmete geçeceğiz. İndirimli fiyat politikamız, yenilenen markamız ve yüzümüzle Bolu halkına hizmet vermek için buradayız. İstasyonumuz Abant kavşağında bütün Bolu halkını bekliyoruz” dedi.

Türkiye Petrolleri ‘nin Abant Kavşağı petrol istasyonu, sadece akaryakıt ihtiyacını karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda modern ve konforlu bir alışveriş deneyimi sunuyor. İstasyonun Müdürü Burak Kaplan, müşteri memnuniyeti ve hijyen konularında yapılan çalışmalar hakkında şu açıklamalarda bulundu: “Halkımızın sağlığı ve güvenliği bizim için en önemli önceliklerden biridir. Bolu halkına iller arasında seyahat yapan bütün vatandaşlarımıza hepsi için önceliğimiz tuvalet bakımı, market bakımı ve sahamızın temizliği ve kontrolü bizim için birinci plandadır. Özellikle ortak kullanılan alanlarımızın temizliğine çok önem veriyoruz.

TÜRK MUTFAĞI HAFTASINDA, BOLU’NUN YÖRESEL LEZZETLERİ TANITILDI TÜRK MUTFAĞI HAFTASINDA, BOLU’NUN YÖRESEL LEZZETLERİ TANITILDI

Türkiye Petrolleri ‘nin Abant Kavşağı istasyonu, kaliteli yakıt ve güler yüzlü hizmetin yanı sıra, modern tesisleri ve hijyen standartlarıyla da dikkat çekiyor. Tüm vatandaşlara daha iyi bir deneyim sunmak adına sürekli olarak yenilikçi çözümler ve iyileştirmeler üzerinde çalışıyorlar.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN