31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde AK Parti Bolu ilçe ve belde belediye başkan adaylarını kamuoyuna tanıttı.

Yerel seçimler için geri sayım sürerken, AK Partinin merakla beklenen 8 ilçe ve 3 belde belediye başkan adayları da netleşti.

“BELEDİYECİLİK AK PARTİ’NİN İŞİDİR”

Aday tanıtım töreninde AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Dr. Muhammed Emin Demirkol da var güçleriyle vatandaşa ak partinin belediyecilik anlayışını anlattıklarını söyledi.

Dur Durak tanımadan, uyku nedir bilmeden var gücümüzle vatandaşlarımıza ak parti belediyecilik anlayışını anlatıyor. Sıkmadık eli girilmedik gönül bırakmamaya gayret ediyoruz. Türkiye bilir gerçek belediyecilik AK Parti’dir ve AK Parti’nin işidir”

“HEYECANLIYIZ, HAZIRIZ, KARARLIYIZ”

Demirkol, Bolu’nun tüm seçim bölgelerinde kazanacaklarının sözünü vererek, kararlı olduklarını vurguladı.

Heyecanlıyız. Hazırız. Kararlıyız. Çünkü Bolu ihmale gelmez. Bolu’da tüm seçim bölgemizde öyle kazanacağız ki, kimse kaybetmeyecek. Belediye çalışanlarımız, bebeklerimiz, çocuklarımız, gençlerimiz, çalışanlarımız emekçilerimiz, emeklilerimiz, engelsiz vatandaşlarımız, yaşlılarımız, yatağa bağımlı hastalarımız ve yakınları, şehit ailelerimiz ve gazilerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız velhasıl Bolu’nun değerleri, değerli insanları topyekûn kazanacağız. Projelerimizle, teşkilatlarımızla, ekibimizle, Cumhurbaşkanımız ve mazlumların umudu, kimsesizlerin kimi liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan vizyonunu Bolu da yaşatarak kazanacağız. Emin olun Bolu kazanacak. Bolu da kardeşlik iklimi kazanacak, Bolu da sevgi kazanacak. Bolu da dostluk kazanacak. Bolumuzda bugünün ortakları yarının sahibi gençlerimiz kazanacak.”

Konuşmasının sonunda Demirkol’a hediye takdim edilirken, ilçelerde de Seçimlerinin startı verildi.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN